Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.7) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Center
he: מרכז

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: Time
he: זמן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Bottom
he: למטה

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Primary
he: ראשי

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Secondary
he: משני

en: Requirements problem
he: בעיית דרישות

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
he: בדוק את הודעות השגיאה ו<a href="!url">המשך בהתקנה</a>.

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
