Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.7) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Center
sk: Na stred

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Time
sk: Čas

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Bottom
sk: Naspodok

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Primary
sk: Primárny

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Requirements problem
sk: Problém s požiadavkami

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
sk: Skontrolujte chybové hlásenia a <a href="!url">pokračujte v inštalácii</a>.

en: Basic page
sk: Základná stránka
