Variable (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Required
be: Абавязкова

en: Footer message
be: Паведамленьне напрыканцы старонкі

en: Public registrations
be: Адкрытыя рэгістрацыі

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Стварэньне новых рахункаў дазволенае толькі адміністратарам бачыны.

en: Promoted to front page
be: Пастаўлена на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана напачатку сьпісаў

en: String
be: Радок

en: Default front page
be: Дапомная першая старонка

en: Create new revision
be: Стварыць новую вэрсыю

en: Length of trimmed posts
be: Даўжыня скарочаных матар'ялаў

en: 200 characters
be: 200 сымбаляў

en: 400 characters
be: 400 сымбаляў

en: 600 characters
be: 600 сымбаляў

en: 800 characters
be: 800 сымбаляў

en: 1000 characters
be: 1000 сымбаляў

en: 1200 characters
be: 1200 сымбаляў

en: 1400 characters
be: 1400 сымбаляў

en: 1600 characters
be: 1600 сымбаляў

en: 1800 characters
be: 1800 сымбаляў

en: 2000 characters
be: 2000 сымбаляў

en: Default options
be: Дапомныя наладкі

en: Slogan
be: Слёган

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: The name used to indicate anonymous users.
be: Імя для пазначэньню ананімных карыстальнікаў

en: Default picture
be: Дапомная выява

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
be: URL выявы, што будзе паказаная для карыстальнікаў, якія ня маюць сваёй. Калі ня хочаце нічога паказваць, пакіньце радок пустым

en: Must users preview posts before submitting?
be: Актываваць перадпрагляд матар'яла перад дапісваньнем?

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
be: Карыстальнікі з правам <em>кіраваньню матар'яламі</em> могуць перавызначаць гэныя наладкі.

en: Number of posts on main page
be: Колькасьць допісаў на галоўнае старонцы

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
be: Наведвальнікі могуць ствараць рахункі, але патрабуецца ўхваленьне адміністратару.

en: User registration guidelines
be: Інструкцыі да рэгістрацыі карыстальніку.

en: Picture support
be: Падтрымка выяваў

en: Picture maximum dimensions
be: Максымальныя памеры выявы

en: Picture maximum file size
be: Максымальны памер файлу выявы

en: Maximum file size for pictures, in kB.
be: Максымальны памер выяваў, у КБ.

en: Picture guidelines
be: Рэкамендацыі да выяваў
