Variable (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (146 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: File path
lt: Failo kelias

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Būtinas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Modules
lt: Moduliai

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Feed description
lt: Tiekimo aprašymas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: String
lt: Eilutė

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Empty
lt: Tuščia

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: 200 characters
lt: 200 simbolių

en: 400 characters
lt: 400 simbolių

en: 600 characters
lt: 600 simbolių

en: 800 characters
lt: 800 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 1200 characters
lt: 1200 simbolių

en: 1400 characters
lt: 1400 simbolių

en: 1600 characters
lt: 1600 simbolių

en: 1800 characters
lt: 1800 simbolių

en: 2000 characters
lt: 2000 simbolių

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Slogan
lt: Šūkis

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
lt: Šis tekstas bus rodomas kiekvieno puslapio apačioje. Naudinga autorinių teisių pranešimui pridėti.

en: Anonymous user
lt: Svečias

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Default picture
lt: Įprastas portretas

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL portreto, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie nenurodė savo portreto. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Boolean
lt: Loginis

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
lt: Jūsų svetainės misija ar pagrindinis pareiškimas (dažniausiai rodoma pirmame puslapyje)

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Portretų galimybė

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs portreto matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus portreto failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario portreto failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Portreto taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas portreto atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: No Main links
lt: Nėra pagrindinių nuorodų

en: Source for the Main links
lt: Pagrindinių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip pagrindinės nuorodos (paprastai svetainės viršuje).

en: No Secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the Secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
lt: Pasirinkite antrinių nuorodų šaltinį. Pažangesnės nuostatos suteikia jums galimybę naudoti tą patį šaltinį pagrindinėms nuorodoms (šiuo metu %main) ir antrinėms: jei jūsų šaltinio meniu turi kelis lygius, tokiu atveju pirmas lygis bus rodomas pagrindinėse nuorodose, o antras lygis antrinėse.

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: Display author and date information.
lt: Rodyti autoriaus ir datos informaciją.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Picture directory
lt: Paveikslėlių aplankas

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai įjungta, tik nariai su "Naudotis svetaine priežiūros režime" <a href="@permissions-url">teisėmis</a> gali pasiekti svetainę ir vykdyti jos priežiūrą; kiti svetainės lankytojai matys priežiūros režimo žinutę, kuri konfigūruojama žemiau. Registruoti nariai gali prisijungti per <a href="@user-login">nario prisijungimo</a> puslapį.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lt: Poaplankis failų atsiuntimo aplanke kur bus saugojami paveikslėliai.
