Variable (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (161 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Country
et: Riik

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Modules
et: Moodulid

en: Menu
et: Menüü

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Footer message
et: Jaluse tekst

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Public registrations
et: Avalik registreerimine

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Feed description
et: Voo kirjeldus

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Other
et: Muu

en: String
et: Sõne

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Optional
et: Valikuline

en: Titles only
et: Ainult pealkirjad

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus pole vajalik.

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Empty
et: Tühi

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Length of trimmed posts
et: Kärbitud postituse pikkus

en: 200 characters
et: 200 märki

en: 400 characters
et: 400 märki

en: 600 characters
et: 600 märki

en: 800 characters
et: 800 märki

en: 1000 characters
et: 1000 märki

en: 1200 characters
et: 1200 märki

en: 1400 characters
et: 1400 märki

en: 1600 characters
et: 1600 märki

en: 1800 characters
et: 1800 märki

en: 2000 characters
et: 2000 märki

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
et: Maksimaalne tähemärkide arv postituse kärbitud versioonis. Drupal otsustab selle seade järgi, kuidas positusi kärpida. Kärbitud varianti kasutatakse tavaliselt siis, kui postitust näidatakse pealehel, XML allikas või mujal. Kärbitud variandi väljalülitamiseks vali 'Piiramatu'. See seade mõjutab ainult uut või uuendatud sisu, mitte olemasolevat.

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
et: See tekst lisatakse iga lehe alla. Kasulik kopeerimisõiguste kuvamiseks.

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: The name used to indicate anonymous users.
et: Nimi, mis märgib anonüümseid kasutajaid.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
et: Avaleht kuvab sisu sellelt suhteliselt URL-ilt. Kui sa pole kindel, vali "node".

en: Select
et: Vali

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Debug
et: Siluma

en: Date - newest first
et: Kuupäev - uuemad eespool

en: Date - oldest first
et: Kuupäev - vanemad eespool

en: Hot topic threshold
et: Kuumade teemade lävi

en: Topics per page
et: Teemasid lehel

en: Posts - most active first
et: Postitused - kõige aktiivsem esmasena

en: Posts - least active first
et: Postitused - vähim aktiivne esmasena

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Default picture
et: Vaikimisi pilt

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
et: Pildi URL, mida näidatakse, kui kasutaja pole pilti valinud. Jäta tühjaks, et midagi ei näidataks.

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Multilingual support
et: Mitmekeelsuse tugi

en: Enabled, with translation
et: Lubatud, koos tõlgetega

en: Must users preview posts before submitting?
et: Kas kasutajad peavad enne postitamist vaatama eelvaadet?

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
et: <em>Saatja</em> aadress automaatsetes e-kirjades, mis saadetakse kasutaja registreerimisel, salasõna muutmisel ja muude teadete puhul. (Kasuta aadressi mis lõpeb selle saidi domeeninimega, et vältida kirja märkimist rämpspostiks.)

en: Default number of forum topics displayed per page.
et: Vaikimisi lehel kuvatud foorumi teemade arv.

en: Default display order for topics.
et: Vaikimisi teemade kuvamise kord.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
et: Luba seda tüüpi sisu mitmekeelsus. Kui lubatud, lisatakse toimetamise vormile keelevalik, lubades valida <a href="!languages">lubatud keelte</a> vahel. Kui välja lülitatud, salvestatakse uued postitused vaikimisi keeles. Olemasolevat sisu need valikud ei mõjuta.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
et: <em>Postituste administreerimise</em> õigusega kasutajad saavad neid valikuid muuta.

en: Number of posts on main page
et: Postituste arv esilehel

en: The name of this website.
et: Selle veebilehe nimi.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
et: Teie lehe moto, hüüdlause või kirjeldus (Tihti kuvatakse seda koos lehe pealkirjaga).

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
et: Teie lehe missiooni või fookuse kirjeldus (Tihti kuvatakse seda väljapaistval kohal esilehel).

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Number of items in each feed
et: Elementide arv igas voos

en: Default number of items to include in each feed.
et: Vaikimisi elementide arv, mis on kaasatud igale voole.

en: Feed content
et: Voo sisu

en: Titles plus teaser
et: Pealkirjad ja juhtlõik

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
et: Andmevoo sisu kuvamise vaikimisi seadistus (globaalne).

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
et: Võimaldab mitmekeelsuse toe sellele sisutüübile. Kui lubatud, lisatakse toimetamisvormile keelevaliku ala, kust saab valida ühe <a href="!languages">võimaldatud keeltest</a>. Samuti saad lülitada sisse tõlke sellele sisutüübile, mis laseb sul sisu tõlkida kõikidesse lubatud keeltesse. Kui see pole lubatud, salvestatakse uued postitused vaikimisi keelde. Olemasolevat sisu ei mõjuta käesolevad sätted ei mõjuta.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus on vajalik.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
et: Nõua e-posti teel tuvastust, kui külastaja loob konto

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
et: Kui see kastike on märgitud, peavad uued külastajad enne sisselogimist läbima e-kirja kontrolli ja saavad süsteemi genereeritud salasõna. Kui kastike ei ole märgitud, logitakse kasutaja kohe pärast registreerimist sisse parooliga, mille ta valib registreerimise käigus.

en: User registration guidelines
et: Kasutaja registreerimise juhend

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
et: See tekst kuvatakse kasutaja registreerimisvormi kohal. See on kasulik uute kasutajate abistamiseks ja juhendamiseks.

en: Welcome, new user created by administrator
et: Tere tulemast, uus kasutaja on loodud administraatori poolt

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
et: Kohalda tervitussõnum, mis saadetakse uuele kasutajale, kes on loodud administraatori poolt.

en: Welcome, no approval required
et: Tere tulemast, kinnitust ei nõuta

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
et: Kohalda tervitussõnum, mis saadetakse uuele kasutajale registreerimise ajal, kui administraatori nõusolek ei ole nõutav.

en: Welcome, awaiting administrator approval
et: Teretulemast, ootan administraatori kinnitust

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
et: Kohanda tervituskirja, mis saadetakse uutele liikmetele registreerumisel, kui administraatori kinnitus on vajalik.

en: Password recovery email
et: Parooli taastamise e-kiri

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
et: Kohanda e-kirja, mis saadetakse kasutajatele, kes soovivad uut parooli.

en: Account activation email
et: Konto aktiveerimise e-kiri

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
et: Lülita sisse ja kohalda e-posti aadressid, mis saadetakse kasutajatele konto aktiveerimisel (saadetakse, kui administraator aktiveerib konto, mis on registreeritud administraatori heakskiitu nõudval saidil).

en: Notify user when account is activated.
et: Kasutajale teatatakse konto aktiveerimisest.

en: Account blocked email
et: Konto blokeerimise e-kiri

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
et: Lülita sisse ja kohanda e-kirja, mis saadetakse blokeeritud kontoga kasutajale.

en: Notify user when account is blocked.
et: Kasutajale teatatakse konto blokeerimisest.

en: Account deleted email
et: Konto kustutamise e-kiri

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
et: Lülita sisse ja kohanda kasutajale konto kustutamisel saadetav e-kiri,

en: Notify user when account is deleted.
et: Kasutajale teatatakse konto kustutamisest.

en: Signature support
et: Allkirja tugi

en: Picture support
et: Pildi kasutamine

en: Picture maximum dimensions
et: Pildi maksimaalsed dimensioonid

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
et: Pildi maksimaalsed dimensioonid, pikslites.

en: Picture maximum file size
et: Pildi maksimaalne suurus

en: Maximum file size for pictures, in kB.
et: Pildi maksimaalne suurus, kB.

en: Picture guidelines
et: Pildi juhised

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
et: Seda teksti näidatakse pildi üleslaadimise vormi all lisaks tavapärasele juhendile. See võib kasutajaid aidata või instrueerida.

en: Regional settings
et: Regionaalseaded

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
et: Vastuste arv, mille korral loetakse teema "kuumaks".

en: No Main links
et: Pealingid puuduvad

en: Source for the Main links
et: Pealinkide allikas

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
et: Vali, mida peaks pealinkidena (tavaliselt lehe ülaosas) kuvatama.

en: No Secondary links
et: Kõrvalmenüü lingid puuduvad

en: Source for the Secondary links
et: Kõrvalmenüü linkide allikas

en: Preview before submitting
et: Kuva eelvade enne salvestamist

en: Display author and date information.
et: Kuva infot autori ja kuupäeva kohta.

en: Author username and publish date will be displayed.
et: Kuvatakse autori kasutajanimi ning avaldamise kuupäev.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
et: Postituste suurim arv, mida kuvatakse ülevaatlikel lehetedel, nagu näiteks avaleht.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
et: Seda lehte näidatakse, kui soovitud leht on selle kasutaja jaoks keelatud. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "ligipääs keelatud" lehte.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
et: Seda lehte kuvatakse, kui mitte mingi sisu ei sobi küsitud dokumendina. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "lehekülge ei leitud" lehte.

en: Users may set their own time zone.
et: Kasutajad võivad määrata enda ajavööndi.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
et: Teavita kasutajaid sisselogimise hetkel, kui nende ajavöönd ei ole seadistatud.

en: Only applied if users may set their own time zone.
et: Kehtib ainult siis, kui kasutajatel on lubatud oma ajavööndit määrata.

en: Time zone for new users
et: Ajavöönd uutele kasutajatele

en: Default time zone.
et: Vaikimis ajavöönd

en: Empty time zone.
et: Tühi ajavöönd.

en: Users may set their own time zone at registration.
et: Kasutajad võivad registreerimisel määrata enda ajavööndi.

en: Put site into maintenance mode
et: Vii veebisait hooldusrežiimi

en: Maintenance mode message
et: Teavitustekst hooldusrežiimis

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
et: Külastajatele hooldustööde ajal kuvatav teade.

en: Picture directory
et: Piltide kataloog

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
et: Sisselülitatuna on sinu veebisaidile ligipääs ainult kasutajatel, kellele on antud ligipääsuõigus lehele <a href="@permissions-url">Kasuta veebisaiti hooldusrežiimis</a>. Kõikidele teistele kasutajatele kuvatakse allolev teade. Autoriseeritud kasutajatel on võimalik sisse logida otse läbi <a href="@user-login">sisselogimislehe</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
et: Üleslaaditud failide kataloogi alamkaust, kuhu pildid salvestatakse.
