Variable (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Language
ru: Дыл

en: Required
ru: Херек

en: Name
ru: Ат

en: E-mail address
ru: Э-чагаа адреси

en: Site information
ru: Сайт дугайында медээлер
