Variable (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (88 entries)

en: Body
af: Teks

en: Groups
af: Groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File path
af: Lêerpad

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Variable
af: Veranderlike

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Unknown
af: Onbekend

en: Options
af: Opsies

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Public registrations
af: Publieke registrasies

en: Only site administrators can create new user accounts.
af: Slegs bladsy administrateurs kan nuwe profiele skep.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Time zone
af: Tydsone

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Default front page
af: Verstek voorblad

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Titles only
af: Slegs titels

en: Full text
af: Volledige teks

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
af: Besoekers kan profiele skep en geen goedkeuring is nodig nie.

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Length of trimmed posts
af: Lengte van afgeskaalde inhoud

en: 200 characters
af: 200 karakters

en: 400 characters
af: 400 karakters

en: 600 characters
af: 600 karakters

en: 800 characters
af: 800 karakters

en: 1000 characters
af: 1000 karakters

en: 1200 characters
af: 1200 karakters

en: 1400 characters
af: 1400 karakters

en: 1600 characters
af: 1600 karakters

en: 1800 characters
af: 1800 karakters

en: 2000 characters
af: 2000 karakters

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: The name used to indicate anonymous users.
af: Die naam word gebruik om anonieme gebruikers aan te dui.

en: Default time zone
af: Verstek tydsone

en: Date - newest first
af: Datum - jongste eerste

en: Date - oldest first
af: Datum - oudste eerste

en: Hot topic threshold
af: Warmonderwerp drumpel

en: Topics per page
af: Onderwerpe per bladsy

en: Posts - most active first
af: Inhoud - meesaktief eerste

en: Posts - least active first
af: Inhoud - minsaktief eerste

en: Default order
af: Verstekorde

en: Default picture
af: Verstekprentjie

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
af: URL of prentjie om te vertoon vir gebruikers met geen prentjie nie. Los blanko vir geen.

en: Must users preview posts before submitting?
af: Moet gebruiks inhoud beskou voor instuur?

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
af: Gebruikers me die <em>administreer nodes</em> permissie is in staat om hierdie opsies te omseil.

en: Number of posts on main page
af: Aantal posstukke op die voorblad

en: The name of this website.
af: Die naam van hierdie webwerf.

en: Default 403 (access denied) page
af: Verstek 403 (toegang geweier) bladsy

en: Default 404 (not found) page
af: Verstek 404 (nie gevind) bladsy

en: Feed content
af: Voer-inhoud

en: Titles plus teaser
af: Titels plus lusmaker

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
af: Besoekers kan profiele skep maar goedkeuring word benodig.

en: User registration guidelines
af: Gebruikersregistrasie riglyne

en: Welcome, no approval required
af: Welkom, goedkeuring word nie benodig nie

en: Picture support
af: Prentjie ondersteuning

en: Picture maximum dimensions
af: Prentjie se maksimum dimensies

en: Picture maximum file size
af: Prentjie maksimum grootte

en: Maximum file size for pictures, in kB.
af: Maksimum grootte vir prentjies, in kB.

en: Picture guidelines
af: Prentjie riglyne
