Variable (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (37 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Variable
ps: بدلیده

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Optional
ps: اختياري

en: Titles only
ps: یوازې سرليک

en: Full text
ps: ټول متن

en: Empty
ps: تش

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Select
ps: غوره

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)
