Variable (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (92 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Groups
sl: Skupine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Number
sl: Številka

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Modules
sl: Moduli

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Unknown
sl: Neznan

en: Options
sl: Možnosti

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Public registrations
sl: Javna registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Feed description
sl: Opis vira

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: String
sl: Niz

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Default front page
sl: Privzeta vstopna stran

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
sl: Obiskovalci lahko pripravijo račun brez odobritve administratorja.

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Length of trimmed posts
sl: Dolžina povzetih prispevkov

en: 200 characters
sl: 200 znakov

en: 400 characters
sl: 400 znakov

en: 600 characters
sl: 600 znakov

en: 800 characters
sl: 800 znakov

en: 1000 characters
sl: 1000 znakov

en: 1200 characters
sl: 1200 znakov

en: 1400 characters
sl: 1400 znakov

en: 1600 characters
sl: 1600 znakov

en: 1800 characters
sl: 1800 znakov

en: 2000 characters
sl: 2000 znakov

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: The name used to indicate anonymous users.
sl: Ime, ki bo uporabljeno za označevanje anonimnih uporabnikov.

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Date - newest first
sl: Datum - novejše najprej

en: Date - oldest first
sl: Datum - starejše najprej

en: Hot topic threshold
sl: Prag vroče teme

en: Topics per page
sl: Tematik na stran

en: Posts - most active first
sl: Objave - najbolj aktivne na začeteku

en: Posts - least active first
sl: Objave - najmanj aktivne na začeteku

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Default picture
sl: Privzeta slika

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
sl: URL slike, ki je prikazana pri uporabnikih brez izbrane osebne slike. Pustite prazno za izklop prikaza.

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Multilingual support
sl: Večjezična podpora

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sl: Polje <em>Od<em> pri avtomatiziranih e-sporočilih pri postopku registracije, zahtevah po novih geslih in drugih obvestilih. (Priporočamo uporabo e-naslova, ki se konča z domeno vaše spletne strani, saj bo to zmanjšalo možnosti, da bi bila taka e-pošta označena kot neželjena pošta.)

en: Number of posts on main page
sl: Število objav na glavni strani

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
sl: Obiskovalci lahko pripravijo račun, toda potrebna je še odobritev administratorja.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
sl: Pri ustvarjanju računa zahtevaj verifikacija po e-pošti.

en: User registration guidelines
sl: Vodila za registracijo uporabnikov

en: Welcome, no approval required
sl: Pozdravljeni, odobritev ni zahtevana

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
sl: Prilagodi pozdravna e-poštna sporočila poslana novim uporabnikom med registracijo, ko upravnikova odobritev ni zahtevana.

en: Notify user when account is activated.
sl: Obvesti uporabnika, ko je račun aktiviran

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
sl: Omogoči in prilagodi e-poštna sporočila uporabnikom, ko bodo njihovi računi blokirani.

en: Picture support
sl: Podpora slikam

en: Picture maximum dimensions
sl: Maksimalne dimenzije slike

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
sl: Maksimalna velikost slike v pikslih.

en: Picture maximum file size
sl: Maksimalna velikost datoteke s sliko

en: Maximum file size for pictures, in kB.
sl: Maksimalna velikost slike v kB.

en: Picture guidelines
sl: Navodila za slike
