Variable (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Language
mn: Дыл

en: Required
mn: Херек

en: Name
mn: Ат

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Options
mn: Эдиглер

en: Site name
mn: Сайтниң ады

en: E-mail address
mn: Э-чагаа адреси

en: Site information
mn: Сайт дугайында медээлер

en: Default options
mn: Ниити эдиглер

en: Default picture
mn: Ниити чурук

en: Default country
mn: Ниити чурт
