Variable (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (61 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Only site administrators can create new user accounts.
hy: Միայն Կայքն ադմինիստրատորները կարող է ստեղծել նոր օգտվողների հաշիվներ:

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: String
hy: Տող

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Default time zone
hy: Իլռելյայն ժամային գոտի

en: Date - newest first
hy: Ամսաթիվ- Սկզբից Նորագույնները

en: Date - oldest first
hy: Ամսաթիվ- Սկզբից ամենից հները

en: Hot topic threshold
hy: Թեժ թեմայի շեմ

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Number of posts on main page
hy: Գրառումների թիվը առաջին էջի վրա

en: Regional settings
hy: Տարածաշրջանային պարամետրերը

en: Site email address
hy: Կայքի էլ. փոստի հասցե

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Display author and date information.
hy: Ցույց տալ ինֆորմացիայի հեղինակին և տեղադրման ամսաթիվը:

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
hy: Երբ միացված է, միայն օգտվողները  "Օգտագործել կայքի պահպանման ռեժիմ" <a href="@permissions-url"> թույլտվություն </ a>կկարողանան մուտք գործել Ձեր կայքը կատարելու սպասարկում, մյուս բոլոր այցելուներին տեսնել սպասարկման ռեժիմում հաղորդագրություն կարգաբերելով ստորեւ: Լիազորված օգտվողները կարող են մուտք գործել անմիջականորեն միջոցով <a href="@user-login"> Օգտագործողի </ a> էջ:
