Variable (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (139 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Modules
lv: Moduļi

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Options
lv: Iespējas

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Public registrations
lv: Publiska reģistrācija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Other
lv: Citi

en: String
lv: Virkne

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Default front page
lv: Noklusējuma sākumlapa

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus bez administratora apstiprinājuma.

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Empty
lv: Tukšs

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Length of trimmed posts
lv: Apgriezto ierakstu garums

en: 200 characters
lv: 200 simboli

en: 400 characters
lv: 400 simboli

en: 600 characters
lv: 600 simboli

en: 800 characters
lv: 800 simboli

en: 1000 characters
lv: 1000 simboli

en: 1200 characters
lv: 1200 simboli

en: 1400 characters
lv: 1400 simboli

en: 1600 characters
lv: 1600 simboli

en: 1800 characters
lv: 1800 simboli

en: 2000 characters
lv: 2000 simboli

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lv: Maksimālais simbolu skaits apgrieztā ziņā. Drupal izmantos šo iestatījumu, lai noteiktu, ar kādu nobīdi tiks apgrieztas garas ziņas. Ziņas apgrieztā versija visbiežāk tiek izmantota kā reklāmrinda, lai parādītu ziņu galvenajā lapā, XML barotnēs u.c. Lai aizliegtu reklāmrindas, norādiet 'Neierobežots'.  Ņemiet vērā, ka šis iestatījums attieksies tikai un jaunu vai mainītu saturu un neietekmēs esošās reklāmrindas.

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: The name used to indicate anonymous users.
lv: Nosaukums, ko izmanto anonīmo lietotāju parādīšanai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lv: Mājas lapa rāda saturu no šī relatīvā URL-a. Ja neesat pārliecināts, norādiet "node".

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Date - newest first
lv: Datums - vispirms jaunākie

en: Date - oldest first
lv: Datums - vispirms vecākie

en: Hot topic threshold
lv: Karsto tēmu slieksnis

en: Topics per page
lv: Tēmu skaits lapā

en: Posts - most active first
lv: Ziņas - visaktīvākās vispirms

en: Posts - least active first
lv: Ziņas - mazāk aktīvās vispirms

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Default picture
lv: Noklusētais attēls

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lv: URL attēlam, kuru rādīt lietotājiem, kas nav norādījuši savu attēlu. Atstājiet tukšu, lai nenorādītu attēlu.

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Site default language
lv: Vietnes noklusētā valoda

en: Multilingual support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Enabled, with translation
lv: Ieslēgts, ar tulkojumiem

en: Must users preview posts before submitting?
lv: Vai lietotājiem jāapskata ziņas pirms iesniegšanas?

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lv: <em>No</em> adrese automātiskajos e-pastos, kas tiek nosūtīti reģistrācijas un jauno paroļu pieprasījumos, un citos paziņojumos. (Lietojiet adresi, kas beidzas ar Jūsu vietnes domēna vārdu, lai novērstu šī e-pasta iezīmēšanu par surogātpastu.)

en: Default display order for topics.
lv: Tēmu noklusējuma attēlošanas secība.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lv: Lietotāji ar <em>mezglu administrēšanas</em> atļauju varēs šos uzstādījumus izmainīt.

en: Number of posts on main page
lv: Galvenajā lapā redzamo ziņu skaits

en: The name of this website.
lv: Šīs web vietnes nosaukums.

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa

en: Number of items in each feed
lv: Vienumu skaits katrā barotnē

en: Feed content
lv: Plūsmas saturs

en: Titles plus teaser
lv: Virsraksti ar ievadu

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus, bet nepieciešams administratora apstiprinājums.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lv: Pieprasīt e-pasts verificēšanu, kad apmeklētājs izveido kontu

en: User registration guidelines
lv: Lietotāju reģistrācijas vadlīnijas

en: Account activation email
lv: Konta aktivizēšanas epasts

en: Notify user when account is activated.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir aktivizēts.

en: Account blocked email
lv: Konta bloķēšanas epasts

en: Notify user when account is blocked.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir bloķēts.

en: Account deleted email
lv: Konta dzēšanas epasts

en: Signature support
lv: Parakstu atbalsts

en: Picture support
lv: Attēlu atbalsts

en: Picture maximum dimensions
lv: Attēla maksimālās dimensijas

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lv: Maksimālās pieļaujamās dimensijas attēliem pikseļos.

en: Picture maximum file size
lv: Attēla maksimālais faila izmērs.

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lv: Maksimālais faila izmērs attēliem, kilobaitos.

en: Picture guidelines
lv: Attēla vadlīnijas

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lv: Šo tesktu attēlo attēla augšupielādes formā papildus noklusētajām vadlīnijām. Noder, lai palīdzētu Jūsu lietotājiem vai instruētu tos.

en: Regional settings
lv: Reģionālie uzstādījumi

en: Site email address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Preview before submitting
lv: Pārlūkot pirms apstiprināšanas

en: Author username and publish date will be displayed.
lv: Tiks attēlots autora lietotajvārds un publicēšanas datums.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lv: Maksimālais rakstu skaits pārskata lapās kā, piem., priekšējā lapā.

en: Users may set their own time zone.
lv: Lietotāji var iestatīt savas laika zonas.

en: Time zone for new users
lv: Jauno lietotāju laika zona

en: Default time zone.
lv: Noklusētā laika zona.

en: Empty time zone.
lv: Tukša laika zona.

en: Picture directory
lv: Attēlu direktorijs

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lv: Apakšdirektorijs failu augšupielādes direktorijā, kur tiks glabāti attēli.
