Variable (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (130 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Value
kk: Мән

en: Groups
kk: Группалар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Variable
kk: Мәң

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Public registrations
kk: Ашық тіркелулер

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: String
kk: Жазба жолы

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады және басқарушының қолдауы керек емес.

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Length of trimmed posts
kk: Икемделген жазбалар ұзындығы

en: 200 characters
kk: 200 таңба

en: 400 characters
kk: 400 таңба

en: 600 characters
kk: 600 таңба

en: 800 characters
kk: 800 таңба

en: 1000 characters
kk: 1000 таңба

en: 1200 characters
kk: 1200 таңба

en: 1400 characters
kk: 1400 таңба

en: 1600 characters
kk: 1600 таңба

en: 1800 characters
kk: 1800 таңба

en: 2000 characters
kk: 2000 таңба

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
kk: Жазбаның икемделген нұсқасындағы таңбалардың ең көп саны.

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: The name used to indicate anonymous users.
kk: Анонимді қолданушыларды білдіретін атау.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
kk: Бастапқы бетте контент осы URL-ге салыстырмалы түрде көрсетіледі. Сенімсіз болсаңыз "node" жазыңыз.

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: Topics per page
kk: Әр парақтағы тақырыптар саны

en: Posts - most active first
kk: Жазбалар - ең белсенділері жоғарыда

en: Posts - least active first
kk: Жазбалар - ен белсенділері төменде

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Default picture
kk: Әдепкі сурет

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
kk: Өз суретін жүктемеген қолданушыларға арналған суреттің URL-ы. Еш сурет қоймау үшін бос қалдырңыз.

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Enabled, with translation
kk: Қосылған, аудармалармен

en: Must users preview posts before submitting?
kk: Қолданушы жазбаны жарияламастан бурын алдын ала көру керек па?

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
kk: <em>Шығыс</em> e-mail адресі - сайтта тіркелу кезінде, жаңа құпия сөзге сұраным жасаған кезде және т.б. хабарламалар автоматты түрде жіберілген кезде пайдаланылады. (хаттар спам ретінде саналмауы үшін сіздің доменіңізбен байланысқан адресті қолданыңыз).

en: Default number of forum topics displayed per page.
kk: Парақтағы тақырыптардың әдепкі саны

en: Default display order for topics.
kk: Тақырыптар көрінісінің әдепкі реті.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосыңыз. Егер қоссаңыз, тілді таңдау өрісі өңдеу формасында көрсетіледі және <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен керегін таңдай аласыз. Егер сөндірулі болса жаңа материалдар әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарға әсер етппейді

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
kk: <em>Түйін басқару</em> рұқсаттары бар қолданушылар бұл параметрлерді өзгерте алады.

en: Number of posts on main page
kk: Бастапқы парақтаға жазбалар саны

en: The name of this website.
kk: Вебсайт атауы.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
kk: Сайтыңыздың ұраны немесе слоганы (көбінесе сайт атауының қасында жазылады).

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Number of items in each feed
kk: Әр арнадағы элементтер саны

en: Default number of items to include in each feed.
kk: Әр арнадағы әдепкі элементтен саны.

en: Feed content
kk: Арна контенті

en: Titles plus teaser
kk: Тақырып және тизер

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
kk: Әр арнадағы контент элементтерінің әдепкі көріну жалпы нұсқауы.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосады. Егер қосылған болса, <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен таңдауға болатын тіл таңдау өрісі контентты өңдегенде пайда болады. Егер сөндірулі болса жаңа материал әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарда ешқандай өзгеріс болмайды.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады бірақтам басқарушының қолдауы керек.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
kk: Қонақ есеп құрған кезде e-mail тексеруін талап ету

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
kk: Егер осы құсбелгі ерекшеленген болса, онда жаңа қолданушылар өз e-mail мекенжайларын тексеруден өткеннен кейін ғана сайтқа жүйе жасаған құпияcөз арқылы кіреді. Егер де ерекшеленмеген болса, онда қолданушы тіркелу кезінде жүйеге автоматты түрде кіріп өз құпиясөзін қоя алады.

en: User registration guidelines
kk: Қолданушы тіркеу нұсқаулықтары

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
kk: Бұл мәтін қолданушы тіркелу пішімінін жоғарғы жағында көрсетіледі және қолданушыға көмек көрсету және нұсқау беру үшін пайдалы.

en: Welcome, new user created by administrator
kk: Қош келдіңіздер! Жаңа пайдаланушы администратормен кұрылған!

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
kk: Басқарушы құрған жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, no approval required
kk: Растау керек емес қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
kk: Растау керек емес жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, awaiting administrator approval
kk: Басқарушы растауы керек қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
kk: Басқарушы растау керек жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Password recovery email
kk: Құпиясөзді қалпына келтіруге арналған хабарлама

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
kk: Жаңа пароль сұраған қолданушыға жіберілетін хабарламаны баптау

en: Account activation email
kk: Есеп растауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
kk: Қолданушы аккаунтын активациялауы кезінде (басқарушының рұқсаты керек сайтта басқарушы қолданушының аккантын активтендіреді) жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is activated.
kk: Қолданушының есебі расталған кезде хабарла.

en: Account blocked email
kk: Есепті бұғатттауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
kk: Қолданушының аккаунты блокталғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is blocked.
kk: Қолданушының есебі бұғатталған кезде хабарла.

en: Account deleted email
kk: Есепті жоюға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
kk: Қолданушының аккаунты жойылғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is deleted.
kk: Қолданушының есебі жойылған кезде хабарла.

en: Signature support
kk: Қолтаңба қолдауы

en: Picture support
kk: Сурет қолдауы

en: Picture maximum dimensions
kk: Суреттің ең үлкен өлшемі

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
kk: Суреттің максимум көлемі, пиксельдермен

en: Picture maximum file size
kk: Ең үлкен мән өлшемі сурет

en: Maximum file size for pictures, in kB.
kk: Суреттің максимум өлшемі, kB-пен

en: Picture guidelines
kk: Сурет нұсқаулары

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
kk: Суретті кері қотару формасында әдепкі нұсқауларға қоса көрсетілетін мәтін. Бұл сіздің қолданушыларыңызды бағыттау үшін пайдалы.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: Description of your site, included in each feed.
kk: Әр арнаға қосылатын майт туралы мәлімет.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
