Variable (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Date format
sr: Формат датума

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Time zone
sr: Временска зона

en: String
sr: Стринг

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Default front page
sr: Основна насловна страна

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Default time zone
sr: Подразумевана временска зона

en: Default order
sr: Подразумевани редослед

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sr: Са ове адресе се аутоматски шаље електронска пошта приликом регистрације или захтева нове лозинке, као и остала обавештења. (Користите адресу која завршава као домен сајта да би сте спречили да електронска пошта буде означена као непожељна.)

en: Text format
sr: Формат текста

en: Preview before submitting
sr: Преглед пре слања
