Variable (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (88 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Groups
az: Qruplar

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File path
az: Fayl yolu

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Variable
az: Dəyişən

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Modules
az: Modullar

en: Node type
az: Nod tipi

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Other
az: Digər

en: String
az: Mətn

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Default front page
az: Defolt əsas səhifə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Titles only
az: Yalnız başlıqlar

en: Full text
az: Tam mətn

en: Feed settings
az: Fid parametrləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Empty
az: Boş

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: The name used to indicate anonymous users.
az: Anonim istifadəçiləri göstərmək üçün istifadə edilən ad.

en: Select
az: Seçin

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Default time zone
az: Defolt vaxt qurşağı

en: Debug
az: Debaq

en: Date - newest first
az: Tarix - yenilər qabağda

en: Date - oldest first
az: Tarix - köhnələr qabağda

en: Hot topic threshold
az: İsti mövzu həddi

en: Topics per page
az: Səhifə başına mövzular

en: Posts - most active first
az: Postlar - ən aktivi birinci

en: Posts - least active first
az: Postlar - ən az aktiv olan birinci

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Boolean
az: Məntiq

en: Default number of forum topics displayed per page.
az: Hər səhifədə göstərilən forum mövzularının defolt sayı.

en: Default display order for topics.
az: Mövzular üçün defolt ekran sırası.

en: Default 403 (access denied) page
az: Defolt 403 (giriş rədd edildi) səhifə

en: Default 404 (not found) page
az: Defolt 404 (tapılmadı) səhifə

en: Feed content
az: Fid kontenti

en: Titles plus teaser
az: Başlıqlar plus tizer

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
az: Hər bir fidə məzmun elementlərinin defolt göstərilməsi üçün qlobal parametr.

en: Regional settings
az: Regional parametrlər

en: Site email address
az: Saytın e-poçt ünvanı

en: Default country
az: Defolt ölkə

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
az: Mövzunun cavablarının sayı "qaynar" hesab edilməlidir.

en: Forum navigation vocabulary
az: Forum naviqasiya lüğəti

en: Date type
az: Tarix növü

en: Preview before submitting
az: Təqdim etməzdən əvvəl nəzərdən keçirin

en: Author username and publish date will be displayed.
az: Müəllif istifadəçi adı və nəşr tarixi göstərilir.
