Variable (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (56 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File path
mn: Файлын зам

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Only site administrators can create new user accounts.
mn: Зөвхөн сайтын админ шинэ хэрэглэгч үүсгэж чадна.

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: String
mn: Тэмдэгт

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Empty
mn: Хоосон

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: 200 characters
mn: 200 тэмдэгт

en: 400 characters
mn: 400 тэмдэгт

en: 600 characters
mn: 600 тэмдэгт

en: 800 characters
mn: 800 тэмдэгт

en: 1000 characters
mn: 1000 тэмдэгт

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: Default time zone
mn: Үндсэн цагийн бүс

en: Date - newest first
mn: Огноо - Шинэ нь эхэндээ

en: Date - oldest first
mn: Огноо - Хуучин нь эхэндээ

en: Default picture
mn: Үндсэн зураг

en: Regional settings
mn: Нутгийн тохиргоо

en: Put site into maintenance mode
mn: Цахим сайтыг засварын горим руу шилжүүлэх.

en: Maintenance mode message
mn: Засварын гормын зурвас.

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
mn: Цахим сайтыг засварын горимд байхад зочдод харуулах зурвас.
