Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Preview before submitting
ga: Réamhamharc
