Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (178 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Value
he: ערך

en: Groups
he: קבוצות

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: all
he: הכל

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: URL
he: כתובת URL

en: Modules
he: רכיבים

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Public registrations
he: הצטרפות חברים חדשים

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Vocabulary
he: מילון

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Other
he: אחר

en: String
he: מחרוזת

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים להצטרף ללא אישור מנהל.

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Empty
he: ריק

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Length of trimmed posts
he: אורך פרסומים חתוכים

en: 200 characters
he: 200 תווים

en: 400 characters
he: 400 תווים

en: 600 characters
he: 600 תווים

en: 800 characters
he: 800 תווים

en: 1000 characters
he: 1000 תווים

en: 1200 characters
he: 1200 תווים

en: 1400 characters
he: 1400 תווים

en: 1600 characters
he: 1600 תווים

en: 1800 characters
he: 1800 תווים

en: 2000 characters
he: 2000 תווים

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
he: המספר המרבי של תווים עבור הגרסה המקוצרת של פוסטים. דרופל תשתמש בהגדרה זו כדי לקבוע היכן ייחתכו פוסטים ארוכים. הגרסה החתוכה משמשת בדרך כלל כטיזר, למשל בעת הצגת הפוסט בעמוד הראשי, בעדכוני XML וכו'. כדי להשבית טיזרים, סמנו ל'ללא הגבלה'. שימו לב שהגדרה זו תשפיע רק על תוכן חדש או מעודכן ולא תשפיע על טיזרים קיימים.

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: The name used to indicate anonymous users.
he: שם זה מציין שפעולה בוצעה על ידי גולש אנונימי, שעדיין לא הצטרף כחבר.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
he: עמוד הבית מציג תוכן מכתובת URL יחסית זו. אם אינכם בטוחים, רשמו "node".

en: Select
he: בחר

en: Variables
he: משתנים

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאיזור זמן

en: Debug
he: אתר באגים

en: Date - newest first
he: תאריך - חדש תחילה

en: Date - oldest first
he: תאריך - ישן תחילה

en: Global
he: כללי

en: Hot topic threshold
he: סף נושא חם

en: Topics per page
he: נושאים לעמוד

en: Posts - most active first
he: הודעות - נושאים פעילים תחילה

en: Posts - least active first
he: הודעות - נושאים פחות פעילים תחילה

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Default picture
he: תמונת ברירת מחדל

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
he: כתובת URL של תמונה שתוצג עבור חברים שלא בחרו תמונה מותאמת אישית. השאר ריק אם אין כזו תמונה.

en: Boolean
he: בוליאני

en: Site default language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: Multilingual support
he: תמיכה רב לשונית

en: Enabled, with translation
he: מופעל, עם תרגום

en: Must users preview posts before submitting?
he: האם חובה להציג את הפרסומים בתצוגה מקדימה לפני הגשתם?

en: The value of the variable.
he: ערך המשתנה.

en: Array
he: מערך

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
he: כתובת השולח, <em>מאת</em> בהודעות דוא"ל אוטומטיות שנשלחות במהלך ההרשמה לאתר, בקשות לחידוש ססמה והודעות אחרות. ( שימוש בכתובת שמסתיימת בדומיין של האתר יסייע למנוע תיוג של הדוא"ל הזה כ"זבל".)

en: Default number of forum topics displayed per page.
he: מספר ברירת מחדל של נושאי פורום המוצגים בדף.

en: Default display order for topics.
he: ברירת מחדל לסדר תצוגה לנושאים.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
he: משתמשים עם הרשאות <em>ניהול פריטי תוכן</em> יוכלו לדרוס אפשרויות אלו.

en: Number of posts on main page
he: מספר הפרסומים בעמוד הראשי

en: The name of this website.
he: שם אתר זה.

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Number of items in each feed
he: מספר פריטי חדשות לערוץ

en: Default number of items to include in each feed.
he: מספר הפריטים שיכללו בערוץ כברירת מחדל.

en: Feed content
he: תוכן הערוץ

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
he: הגדרות כלליות עבור תצוגת ברירת המחדל של פריטי תוכן בכל הזנה.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים לבקש להצטרף אך נדרש אישור מנהל.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
he: דרוש אישור בדוא"ל כאשר אורח יוצר חשבון משתמש

en: User registration guidelines
he: הנחיות הצטרפות

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
he: הודעה זו מוצגת בראש טופס ההצטרפות. היא שימושית כדי לעזור למצטרפים או להנחות אותם.

en: Welcome, new user created by administrator
he: תוכן ההודעה (עבור משתמש הנוצר על ידי מנהל)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
he: התאמת גוף ההודעה הנשלחת לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר החשבון נוצר בידי מנהל.

en: Welcome, no approval required
he: תוכן ההודעה, כאשר לא נדרש אישור

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
he: התאמת גוף ההודעה הנשלחת לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר לא נדרש אישור מנהל.

en: Welcome, awaiting administrator approval
he: תוכן ההודעה, כאשר החשבון החדש ממתין לאישור מנהל

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
he: התאמת גוף ההודעה הנשלחת לחברים חדשים עם הצטרפותם, כאשר נדרש אישור מנהל.

en: Password recovery email
he: הודעה לאחזור סיסמא

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
he: התאמה אישית של הדוא"ל הנשלח למשתמשים המבקשים סיסמה חדשה.

en: Account activation email
he: הודעה בהפעלת חשבון

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
he: הפעל והתאם אישית מסרי דוא"ל הנשלחים למשתמשים שחשבונותיהם הופעלו (כאשר מנהל מפעיל את החשבון של משתמש שכבר נרשם לאתר בו נדרש אישור מנהל).

en: Notify user when account is activated.
he: הודע למשתמש על חשבון חדש.

en: Account blocked email
he: הודעה בחסימת חשבון

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
he: הפעל והתאם אישית מסרי דוא"ל הנשלחים למשתמשים שחשבונותיהם חסומים.

en: Notify user when account is blocked.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נחסם.

en: Account deleted email
he: הודעה שנשלחת כאשר החשבון נמחק

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
he: הפעל וקבע תצורת מסר הדואר שישלח למשתמש שחשבונו נמחק.

en: Notify user when account is deleted.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נמחק.

en: Signature support
he: תמיכה בחתימות

en: Picture support
he: תמיכה בתמונות

en: Picture maximum dimensions
he: מימדי תמונה מקסימליים

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
he: מימדים מקסימליים עבור תמונות, בפיקסלים.

en: Picture maximum file size
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה

en: Maximum file size for pictures, in kB.
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה, בקילובייט.

en: Picture guidelines
he: הנחיות  לגבי טעינת תמונות

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
he: ההודעה המוצגת בטופס טעינת התמונה בנוסף להנחיות הרגילות. שימושי כדי לעזור או להנחות את המשתמשים.

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Regional settings
he: הגדרות איזור

en: Site email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לאתר

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: Source for the Main links
he: מקור לקישורים הראשיים

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
he: בחרו מה יוצג כקישורים ראשיים (בד"כ בחלק העליון של העמוד).

en: Source for the Secondary links
he: מקור לקישורים המשניים

en: Preview before submitting
he: תצוגה מקדימה לפני שמירה

en: Display author and date information.
he: הצגת תאריך פרסום ומידע על המחבר.

en: Author username and publish date will be displayed.
he: יוצגו שם המשתמש של המחבר/ת ותאריך הפרסום.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
he: מספר הפוסטים המקסימלי שיוצגו בדפי סקירה כלליים כדוגמת הדף הראשי.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
he: דף זה יוצג כאשר הגישה למסמך המבוקש נדחית עבור המשתמש הנוכחי. השאירו ריק כדי להציג דף "גישה נדחתה" גנרי.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
he: דף זה מוצג כאשר אין אף תוכן אחר שתואם את המסמך המבוקש. השאירו ריק כדי להציג "דף לא נמצא" גנרי.

en: Put site into maintenance mode
he: העברת האתר למצב תחזוקה

en: Maintenance mode message
he: הודעת מצב תחזוקה

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
he: ההודעה שתוצג למבקרים כאשר האתר במצב תחזוקה.

en: Picture directory
he: תיקיית תמונות

en: Account cancellation confirmation
he: אישור ביטול חשבון

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
he: עריכת הודעת הדוא"ל שנשלחת למשתמשים שביקשו לבטל את חשבונם.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
he: משתנים זמינים לשימוש: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
he: כאשר האפשרות מופעלת, רק משתמשים עם <a href="@permissions- url">ההרשאה</a> "שימוש באתר במצב תחזוקה"  רשאים לגשת לאתר כדי לתחזק אותו; כל יתר המבקרים באתר יראו את הודעת מצב תחזוקה שמוגדרת להלן.  משתמשים מורשים יכולים להתחבר לאתר ישירות מ<a href="@user-login">דף הכניסה</a> .

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
he: תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, בה ישמרו התמונות.

en: Variable settings for mixed modules.
he: הגדרות משתנים (Variables) עבור רכיבים מעורבים.

en: Site information and maintenance mode
he: מידע על האתר ומצב תחזוקה

en: Variables that don't belong to any other group.
he: משתנים שאינם שייכים לשום קבוצה
