Variable (7.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Groups
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra
