Variable (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Required
mk: Побарано

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Modules
mk: Модули

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата
