Variable (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Modules
os: Модултæ
