Variable (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Undefined
br: Didermenet

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
