Variable (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (58 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Value
ne: मान

en: Groups
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: URL
ne: यूआरएल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Public registrations
ne: सार्वजनिक गरिएका दर्ताहरू

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Published
ne: प्रकाशित

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Unlimited
ne: असिमित

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Titles only
ne: शीर्षक मात्र

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Default time zone
ne: पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र

en: Date - newest first
ne: मिति - नयाँ पहिला

en: Date - oldest first
ne: मिति - पुरानो पहिला

en: Default picture
ne: पूर्वनिर्धारित तस्वीर

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Multilingual support
ne: बहुभाषा समर्थन

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
ne: आगन्तुकहरूले खाता बनाउन सक्छन तर प्रशासकले अनुमोदन गर्नुपर्छ।

en: Welcome, new user created by administrator
ne: स्वागग छ, प्रशासकबाट नयाँ प्रयोगकर्ता बनाईयो

en: Regional settings
ne: क्षेत्रीय सेटिङहरू
