Variable (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Groups
se: Joavkkut

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: all
se: buot

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Text
se: Teaksta

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Site information
se: Siidu dieđut
