Variable (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (105 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Value
ku: نرخ

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Required
ku: پێویستە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Feed description
ku: دەربارەی ڕاگەیەنەر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Other
ku: هیتر

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Minimum cache lifetime
ku: کەمترین ڕادەی تەمەنی حەشارگە

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Default front page
ku: لاپەڕەی سەرەتای بنەڕەت

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Titles only
ku: تەنها ناونیشانەکان

en: Full text
ku: دەقی پڕاوپڕ

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: The name used to indicate anonymous users.
ku: ئەو ناوەی کە بەکاردێت بۆ میوان و بەکارهێنەرە نەناسراوەکان

en: Default time zone
ku: کات-شوێنی بنەڕەت

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Date - newest first
ku: کات - نوێترین پێشتر

en: Date - oldest first
ku: کات - کۆنترین پێشتر

en: Topics per page
ku: ژمارەی پەیامەکان لە هەر پەڕەیەکدا

en: Posts - most active first
ku: پەیامەکان - چالاکترینییان لە پێشەوە

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی

en: Default picture
ku: وێنەی بنەڕەتی

en: Boolean
ku: بوولی

en: Multilingual support
ku: پشتیوانی فرەزمانی

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
ku: ناونیشانی نێرەر بۆ ناردنی ئیمەیڵی ئۆتۆماتیکی لە کاتی خۆ تۆمارکردن و داواکردنی وشەینهێنی نوێ، و ئاگادارکردنەوەکانی دیکەشدا بەکاردێت. (ناونیشانێک بەکاربێنە کە بە ناوی ماڵپەڕەکەت کۆتایی بێت بۆ ئەوەی یارمەتیدەر بی لە ناوزەدنەکردنی ئیمەیڵەکەت بە شەخەڵ)

en: Number of posts on main page
ku: ژماره‌ی بابه‌ته‌کان له‌ په‌ڕه‌ی سه‌ره‌کی

en: The name of this website.
ku: ناوی ئه‌م ماڵپه‌ڕه‌

en: Default 403 (access denied) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 403 (پیشاندان قەدەغەیە).

en: Default 404 (not found) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 404 (پەڕەی داواکراو نەدۆزرایەوە).

en: Number of items in each feed
ku: ژمارەی بابەت لەهەر ڕاگەیەنەرێکدا

en: Feed content
ku: ناوەڕۆکی ڕاگەیەنەر

en: Welcome, new user created by administrator
ku: بەخێربێیت، بەکارهێنەری نوێ لە لایەن بەڕێوەبەروە درووست کرا

en: Password recovery email
ku: ئیمێلی دۆزینەوە و وەدەستهێنانەوەی وشەی نهێنی

en: Account activation email
ku: ئیمێلی چالاککردنی هەژمار

en: Notify user when account is activated.
ku: بەکارهێنەر ئاگادار بکەوە کاتێک هەژمارەکەی چالاککرا.

en: Notify user when account is blocked.
ku: بەکارهێنەر ئاگادار بکەوە کاتێک هەژمارەکەی بلۆککرا.

en: Notify user when account is deleted.
ku: بەکارهێنەر ئاگادار بکەوە ئەگەر هەژمارەکەی سڕایەوە.

en: Signature support
ku: پشتیوانیکردنی مۆر

en: Picture support
ku: پشتیوانیکردنی وێنە

en: Picture maximum file size
ku: قەبارەی وێنەی ڕێگاپێداراو

en: Maximum file size for pictures, in kB.
ku: گەورەترین قەبارەی ڕێگاپێدراو بۆ وێنەکان، بە ک.ب.

en: Picture guidelines
ku: ڕێنمایی وێنە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Regional settings
ku: ڕێکخستنە ناوچەییەکان

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی

en: Cache blocks
ku: حەشارکردنی بلۆکەکان

en: Forum navigation vocabulary
ku: وشەگەلی ڕێدۆزی سەکۆ

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Compress cached pages.
ku: پەستانی پەڕە حشارکراوەکان

en: Description of your site, included in each feed.
ku: دەربارە و زانیاریی ماڵپەڕەکەت، لە هەموو ڕاگەیەنەرێکدا دەردەکەوێت.

en: Time zone for new users
ku: کات-شوێن بۆ بەکارهێنەرە نوێکان

en: Default time zone.
ku: کات-شوێنی بنەڕەت.

en: Empty time zone.
ku: کات-شوێنی بەتاڵ.

en: Expiration of cached pages
ku: کات بەسەرچوونی پەڕە حەشارکراوەکان
