Variable (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (54 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: all
my: အားလုံး

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Modules
my: Module များ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Other
my: အခြား

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Default time zone
my: နဂိုပါရှိသည့် ဒေသစံတော်ချိန်

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
my: အသင်းဝင်သစ်များ မှတ်ပုံတင်ခြင်း၊ စကားဝှက် အသစ်တောင်းခံခြင်းနှင့် အခြားသော အသိပေးချက်ဆိုင်ရာ အီးမေးလ်များကို ဝက်ဘ်ဆိုက်မှ အလိုအလျောက် 
    
    ပေးပို့သည့်အခါ <em>From</em> လိပ်စာကို သုံးပါသည်။ (ဤအီးမေးလ်ကို spam အဖြစ် သတ်မှတ်ခံရခြင်းမှ ကာကွယ်နိုင်ရန် သင့်ဝက်ဘ်ဆိုက်မှ ဒိုမိန်း အမည်ပါသည့် အီးမေးလ်လိပ်စာတစ်ခုကို သုံးသင့်ပါသည်။)

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Regional settings
my: ဒေသဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ
