Variable (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (215 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Value
nl: Waarde

en: Groups
nl: Groepen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Node type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: File path
nl: Bestandspad

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Number
nl: Getal

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Node type
nl: Node-type

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Configure
nl: Instellen

en: Options
nl: Opties

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Public registrations
nl: Publieke registraties

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: Feed description
nl: Beschrijving van de feed

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Other
nl: Andere

en: String
nl: Tekenreeks

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Optional
nl: Optioneel

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken zonder dat daarvoor toestemming van een beheerder nodig is.

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Empty
nl: Leeg

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Length of trimmed posts
nl: Lengte van ingekorte berichten

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
nl: Het maximale aantal tekens dat in een verkorte versie van het bericht gebruikt wordt. Drupal zal deze instellingen gebruiken om te bepalen hoe een lang bericht verkort kan worden. Deze verkorte versie wordt meestal gebruikt als teaser op de voorpagina, in XML feeds, enz. Om teasers uit te schakelen, kies 'Onbeperkt'. Merk op dat deze instelling alleen nieuwe of bijgewerkte inhoud beïnvloedt; bestaande teasers worden niet veranderd.

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: The name used to indicate anonymous users.
nl: De naam die gebruikt wordt om een anonieme (niet ingelogde) gebruiker aan te duiden.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
nl: De voorpagina toont de inhoud van deze relatieve URL. Gebruik bij twijfel "node".

en: Select
nl: Selecteren

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Variables
nl: Variabelen

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: Global
nl: Algemeen

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Hot topic threshold
nl: 'Hot topic'-drempelwaarde

en: Topics per page
nl: Aantal onderwerpen per pagina

en: Posts - most active first
nl: Berichten - meest actieve eerst

en: Posts - least active first
nl: Berichten - minst actieve eerst

en: Keys
nl: Sleutels

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Default picture
nl: Standaardafbeelding

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
nl: URL van de afbeelding die getoond wordt voor gebruikers die geen eigen afbeelding geselecteerd hebben. Leeg laten indien u geen afbeelding wenst.

en: Text length
nl: Tekstlengte

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Site default language
nl: Standaard websitetaal

en: Multilingual support
nl: Ondersteuning voor meertaligheid

en: Enabled, with translation
nl: Ingeschakeld, met vertaling

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: Must users preview posts before submitting?
nl: Zijn gebruikers verplicht om een voorbeeldweergave van hun bericht te bekijken voordat ze dit indienen?

en: The value of the variable.
nl: De waarde van de variabele.

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
nl: De afzender van automatisch verstuurde e-mails tijdens registratie, verzoeken voor nieuw wachtwoorden en andere systeemberichten. Gebruik een adres dat eindigt op de domeinnaam van de site om te voorkomen dat het bericht als spam wordt aangemerkt.

en: Default number of forum topics displayed per page.
nl: Standaardaantal forumonderwerpen dat per pagina wordt weergegeven.

en: Default display order for topics.
nl: Standaardweergavevolgorde van onderwerpen.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten voor <em>nodes beheren</em> kunnen deze opties veranderen.

en: Number of posts on main page
nl: Aantal berichten op de hoofdpagina

en: The name of this website.
nl: De naam van deze website.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
nl: Motto, slogan of slagzin van de site (wordt vaak samen met de naam van de site getoond).

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: Number of items in each feed
nl: Aantal items in elke feed

en: Default number of items to include in each feed.
nl: Het standaardaantal items dat in elke feed wordt opgenomen.

en: Feed content
nl: Feedinhoud

en: Titles plus teaser
nl: Titels en teasers

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
nl: Algemene instelling voor de standaardweergave van inhoud in elke feed.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Ook kan vertaling worden ingeschakeld voor dit inhoudstype waardoor de inhoud in elke van de beschikbare talen vertaald kan worden.  Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken maar goedkeuring van een beheerder is nodig.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
nl: Verplichte e-mailvalidatie wanneer een gebruiker een account aanmaakt.

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
nl: Als deze keuze gemaakt is, krijgen nieuwe bezoekers een door het systeem gegenereerd wachtwoord toegewezen en moeten hun e-mailadres valideren voordat zij kunnen inloggen. Als deze keuze niet gemaakt is, kunnen nieuwe bezoekers hun eigen wachtwoord kiezen tijdens registratie en kunnen zij na registratie direct inloggen.

en: User registration guidelines
nl: Registratierichtlijnen voor gebruikers

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt bovenin het registratieformulier getoond en helpt of instrueert de gebruikers bij het invullen.

en: Welcome, new user created by administrator
nl: Welkom, nieuwe gebruiker door de beheerder aangemaakt

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: Bewerk de welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar een nieuwe gebruiker die door de beheerder is aangemaakt.

en: Welcome, no approval required
nl: Welkom, geen toestemming nodig

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
nl: Bewerk welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar nieuwe gebruikers bij hun registratie, in het geval er geen goedkeuring door de beheerder nodig is.

en: Welcome, awaiting administrator approval
nl: Welkom, in afwachting van toestemming door de beheerder

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
nl: Bewerk welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar nieuwe gebruikers bij hun registratie, in het geval er goedkeuring door de beheerder nodig is.

en: Password recovery email
nl: E-mail voor wachtwoordherstel

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
nl: Pas de e-mailberichten aan voor gebruikers die een nieuw wachtwoord hebben aangevraagd.

en: Account activation email
nl: E-mail voor accountactivatie

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
nl: Schakel e-mailberichten in en pas ze aan voor gebruikers wiens account is geactiveerd. Wordt gebruikt op een website waar administratieve toestemming vereist is, wanneer een beheerder het account activeert van een gebruiker die zich heeft geregistreerd.

en: Notify user when account is activated.
nl: Informeer de gebruiker zodra het account geactiveerd is.

en: Account blocked email
nl: E-mail bij accountblokkering

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
nl: Inschakelen en aanpassen van e-mail berichten voor gebruikers van wie het account geblokkeerd is.

en: Notify user when account is blocked.
nl: Licht gebruiker in wanneer het account geblokkeerd wordt.

en: Account deleted email
nl: E-mail bij verwijdering van account

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
nl: Inschakelen en aanpassen van e-mail berichten voor gebruikers van wie het account verwijderd is.

en: Notify user when account is deleted.
nl: Licht gebruiker in wanneer het account verwijderd wordt.

en: Signature support
nl: Ondersteuning voor handtekeningen

en: Picture support
nl: Ondersteuning voor afbeeldingen

en: Picture maximum dimensions
nl: Maximale afmetingen afbeelding

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
nl: Maximale afmetingen voor afbeeldingen, in pixels.

en: Picture maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte voor afbeeldingen

en: Maximum file size for pictures, in kB.
nl: Maximale bestandsgrootte voor afbeeldingen, in kB.

en: Picture guidelines
nl: Richtlijnen voor afbeeldingen

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan het uploadformulier voor afbeeldingen als aanvulling voor de standaardrichtlijnen. Dit is handig om gebruikers te helpen of te informeren.

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Regional settings
nl: Landinstellingen

en: Site email address
nl: E-mailadres website

en: Default country
nl: Standaardland

en: Cache blocks
nl: Blokken cachen

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
nl: Het aantal reacties dat een discussieonderwerp moet hebben om populair te zijn.

en: Forum navigation vocabulary
nl: Forumnavigatie-woordenlijst

en: Date type
nl: Data type

en: No Main links
nl: Geen Hoofdmenu-links

en: Source for the Main links
nl: Bron van Hoofdmenu-links

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
nl: Selecteer wat zal worden weergegeven als de hoofdmenulinks (meestal bovenaan de pagina).

en: No Secondary links
nl: Geen secundaire links

en: Source for the Secondary links
nl: Bron van secundaire links

en: Preview before submitting
nl: Voorbeeldweergave voor indienen

en: Display author and date information.
nl: Auteur en datum tonen.

en: Author username and publish date will be displayed.
nl: De gebruikersnaam van de auteur en de publicatiedatum worden weergegeven.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
nl: Het maximale aantal berichten op overzichtspagina's zoals de voorpagina.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Compress cached pages.
nl: Gecachte pagina's comprimeren

en: Description of your site, included in each feed.
nl: Omschrijving van de website zoals vermeld in iedere feed.

en: Users may set their own time zone.
nl: Gebruikers mogen hun eigen tijdzone instellen.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
nl: Herinner gebruikers er bij het inloggen aan als ze hun tijdzone niet hebben ingesteld.

en: Only applied if users may set their own time zone.
nl: Alleen van toepassing als gebruikers zelf hun eigen tijdzone mogen instellen.

en: Time zone for new users
nl: Tijdzone voor nieuwe gebruikers

en: Default time zone.
nl: Standaardtijdzone.

en: Empty time zone.
nl: Geen ingestelde tijdzone.

en: Users may set their own time zone at registration.
nl: Gebruikers mogen tijdens de registratie zelf hun tijdzone instellen.

en: Put site into maintenance mode
nl: De website in onderhoudsmodus zetten

en: Maintenance mode message
nl: Boodschap voor onderhoudsmodus

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
nl: Boodschap die aan de bezoekers wordt getoond als de site in onderhoudsmodus staat.

en: Picture directory
nl: Map voor afbeeldingen

en: Account cancellation confirmation
nl: Bevestiging om account op te heffen

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze hun account opheffen.

en: Forum settings
nl: Foruminstellingen

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
nl: Externe bronnen kunnen automatisch worden geoptimaliseerd. Dit kan zowel de omvang als het aantal requests verminderen.

en: Cache pages for anonymous users
nl: Pagina's cachen voor anonieme gebruikers

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
nl: Gecachte pagina's worden pas opnieuw opgebouwd nadat tenminste zoveel tijd is verstreken.

en: Expiration of cached pages
nl: Verval van gecachte pagina's

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
nl: De maximale tijd dat een externe cache een oude versie van een pagina mag gebruiken.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
nl: Beschikbare variabelen: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
nl: Indien ingeschakeld, kan de site alleen gebruikt worden door gebruikers met het <a href="@permissions-url">toegangsrecht</a> 'De site in onderhoudmodus gebruiken' . Alle andere bezoekers zullen onderstaande mededeling zien. Geautoriseerde gebruikers kunnen inloggen via de <a href="@user-login">inlogpagina</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
nl: Submap in de bestandsupload map waar afbeeldingen zullen worden opgeslagen.

en: Aggregate and compress CSS files.
nl: CSS-bestanden samenvoegen en comprimeren.

en: Aggregate JavaScript files.
nl: JavaScript-bestanden samenvoegen.

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Forum containers
nl: Forumcontainers

en: Global theme settings.
nl: Globale thema-instellingen.

en: Logo, icons and other specific theme settings.
nl: Logo's, pictogrammen en andere specifieke thema-instellingen.

en: Language types
nl: Taaltypes

en: Available language types.
nl: Beschikbare taaltypes.

en: Simple text
nl: Platte tekst

en: Formatted text
nl: Geformatteerde tekst

en: All variables
nl: Alle variabelen

en: Human readable variable name.
nl: Leesbare naam van de variabele.

en: Variables that contain metadata about the variable system.
nl: Variabelen die metadata bevatten over het systeem van variabelen.

en: First example
nl: Eerste voorbeeld

en: There are %name variables in this form
nl: Er zijn %name variabelen in dit formulier

en: Check you are editing the variables for the right %realm value or select the desired %realm.
nl: Controleer of u de variabelen voor de juiste %realm bewerkt of selecteer de gewenste %realm.

en: This is a @name variable.
nl: Dit is een @name variabele.

en: Time interval
nl: Tijdsinterval
