Variable (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (65 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Public registrations
ka: საჯარო რეგისტრაცია

en: Only site administrators can create new user accounts.
ka: მხოლოდ საიტის ადმინისტრატორებს აქვთ უფლება შექმნან ახალი მომხმარებლები.

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Other
ka: სხვა

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Default front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Titles only
ka: მხოლოდ სათაურები

en: Full text
ka: სრული ტექსტი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: Length of trimmed posts
ka: შეკვეცილი პოსტების სიგრძე

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Default time zone
ka: სტანდარტული სასაათო სარტყელი

en: Date - newest first
ka: თარიღი - ჯერ უახლესი

en: Global
ka: გლობალური

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
ka: გამგზავნის მისამართი რეგისტრაციისა და ახალი პაროლის მოთხოვნის დროს გაგზავნილ ავტომატურ წერილებსა თუ სხვა შეტყობინებებში. (გამოიყენეთ თქვენი საიტის დომენით დაბოლოებული მისამართები, რათა ეს წერილები სპამად არ მიიჩნიონ.)

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Regional settings
ka: რეგიონალური პარამეტრები
