Variable (7.x-2.3) - en to pa translation catalogue (40 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Default front page
pa: ਮੂਲ ਮੁੱਖ ਸਫਾ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Date - newest first
pa: ਮਿਤੀ - ਨਵੀਆਂ ਪਹਿਲਾਂ

en: Date - oldest first
pa: ਮਿਤੀ - ਪੁਰਾਣੀਆਂ ਪਹਿਲਾਂ

en: Default picture
pa: ਡਿਫਾਲਟ ਤਸਵੀਰ

en: Password recovery email
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਰਿਕਰਵੀ ਈਮੇਲ

en: Account activation email
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਐਕਟੀਵੇਸ਼ਨ ਈਮੇਲ

en: Signature support
pa: ਦਸਤਖਤ ਸਹਿਯੋਗ
