Variable (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (194 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Value
el: Αξία

en: Groups
el: Ομάδες

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: all
el: όλα

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Modules
el: Μονάδες

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Menu
el: Μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Public registrations
el: Δημόσιες εγγραφές

en: Only site administrators can create new user accounts.
el: Μόνο οι διαχειριστές του ιστοτόπου μπορούν να δημιουργούν νέους λογαριασμούς χρηστών.

en: Feed description
el: Περιγραφή ροής

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Other
el: Άλλο

en: String
el: Φράση

en: Minimum cache lifetime
el: Ελάχιστος χρόνος ζωής λανθάνουσας μνήμης

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
el: Το @site είναι αυτή τη στιγμή κλειστό για συντήρηση. Θα επανέλθουμε σύντομα. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

en: Default front page
el: Προεπιλεγμένη αρχική σελίδα

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Titles only
el: Μόνο τίτλοι

en: Full text
el: Πλήρες κείμενο

en: Feed settings
el: Ρυθμίσεις ροής

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
el: Οι επισκέπτες μπορούν να δημιουργούν λογαριασμούς και δε χρειάζεται καμία έγκριση από διαχειριστή.

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Empty
el: Κενό

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.

en: First day of week
el: Πρώτη ημέρα της εβδομάδας

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Length of trimmed posts
el: Μήκος περικομμένων καταχωρίσεων

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
el: Ο μέγιστος αριθμός χαρακτήρων που χρησιμοποιούνται στην περικομμένη μορφή μιας καταχώρησης. Το Drupal θα χρησιμοποιεί αυτή τη ρύθμιση για να προσδιορίζει σε ποιο σημείο πρέπει να κόβονται οι μεγάλες καταχωρίσεις. Η περικομμένη μορφή μιας καταχώρησης χρησιμοποιείται συνήθως ως περίληψη όταν εμφανίζεται η καταχώρηση στην κεντρική σελίδα, σε ροή XML, κλπ. Για να απενεργοποιήσετε τις περιλήψεις επιλέξτε 'Απεριόριστο'. Πρέπει να σημειωθεί ότι η ρύθμιση αυτή θα έχει επίδραση μόνο στη νέα ή την ενημερωμένη ύλη και όχι στις υπάρχουσες περιλήψεις.

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: The name used to indicate anonymous users.
el: Το όνομα που χρησιμοποιείται για να υποδηλώνει τους ανώνυμους χρήστες.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
el: Η αρχική σελίδα εμφανίζει ύλη από αυτή τη σχετική διεύθυνση URL. Αν έχετε αμφιβολία, εισάγετε "node".

en: Select
el: Επιλογή

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Default time zone
el: Προεπιλεγμένη ζώνη ώρας

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Date - newest first
el: Ημερομηνία - πρώτα τα νεώτερα

en: Date - oldest first
el: Ημερομηνία - πρώτα τα παλιότερα

en: Global
el: Καθολικό

en: Hot topic threshold
el: Όριο χαρακτηρισμού ενός θέματος σαν "καυτό"

en: Topics per page
el: Θέματα ανά σελίδα

en: Posts - most active first
el: Καταχωρίσεις - πρώτα τα περισσότερο ενεργά θέματα

en: Posts - least active first
el: Καταχωρίσεις - πρώτα τα λιγότερο ενεργά θέματα

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Default picture
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
el: URL εικόνας που θα εμφανίζεται για τους χρήστες που δεν έχουν επιλέξει οι ίδιοι εικόνα. Αφήστε το κενό για να μην εμφανίζεται εικόνα.

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Multilingual support
el: Πολυγλωσσική υποστήριξη

en: Enabled, with translation
el: Ενεργό, με μετάφραση

en: Must users preview posts before submitting?
el: Πρέπει οι χρήστες να κάνουν δοκιμή εμφάνισης στις καταχωρίσεις πριν τις υποβάλουν;

en: Array
el: Πίνακας

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
el: Η διεύθυνση <em>Αποστολέα</em> σε αυτόματα e-mail που στέλνονται κατά τη διάρκεια εγγραφής, αίτησης νέου κωδικού και άλλων ειδοποιήσεων. (Χρησιμοποιήστε μια διεύθυνση που καταλήγει στο domain του ιστότοπού σας προς αποφυγή σήμανσης του e-mail ως spam.)

en: Default number of forum topics displayed per page.
el: Ο προεπιλεγμένος αριθμός των στοιχείων που θα περιλαμβάνονται σε μια σελίδα.

en: Default display order for topics.
el: Προεπιλεγμένη σειρά παρουσίασης των θεμάτων.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
el: Ενεργοποίηση της πολυγλωσσικής υποστήριξης για αυτό τον τύπο περιεχομένου. Αν είναι ενεργοποιημένο, ένα πεδίο επιλογής γλώσσας θα προστεθεί στη φόρμα επεξεργασίας, επιτρέποντας την επιλογή μίας από τις <a href="!languages">ενεργοποιημένες γλώσσες</a>. Αν είναι απενεργοποιημένο, οι νέες καταχωρήσεις αποθηκεύονται στην εξ' ορισμού γλώσσα. Το υπάρχον περιεχόμενο δε θα επηρεαστεί από την αλλαγή της επιλογής αυτής.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
el: Οι χρήστες με την άδεια <em>διαχείριση των κόμβων</em> θα μπορούν να παρακάμψουν αυτές τις ρυθμίσεις.

en: Number of posts on main page
el: Αριθμός καταχωρίσεων στην κύρια σελίδα

en: The name of this website.
el: Το όνομα αυτού του ιστοτόπου.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
el: Το σύνθημα, χαρακτηριστική φράση ή φράση που «τραβάει» του ιστοτόπου σας (συχνά εμφανιζόμενη δίπλα στον τίτλο του ιστοτόπου).

en: Default 403 (access denied) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 403 (δεν επιτρέπεται η πρόσβαση)

en: Default 404 (not found) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 404 (δε βρέθηκε)

en: Number of items in each feed
el: Αριθμός αντικειμένων σε κάθε ροή

en: Default number of items to include in each feed.
el: Εξ' ορισμού αριθμός των αντικειμένων που θα περιλαμβάνονται σε κάθε ροή.

en: Feed content
el: Περιεχόμενο ροής

en: Titles plus teaser
el: Τίτλοι και περίληψη

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
el: Καθολική ρύθμιση για την εξ' ορισμού εμφάνιση των αντικειμένων περιεχομένου σε κάθε ροή.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
el: Ενεργοποιήστε την υποστήριξη για πολυγλωσσικότητα για αυτόν τον τύπο ύλης. Μόλις η πολυγλωσσικότητα ενεργοποιηθεί, μια νέα επιλογή για τη γλώσσα θα προστεθεί στη φόρμα επεξεργασίας δημοσιεύσεων, που θα σας επιτρέπει να επιλέξετε μια από τις <a href="!languages">ενεργοποιημένες γλώσσες</a>. Μπορείτε επίσης να ενεργοποιήσετε τα εργαλεία μετάφρασης για αυτόν τον τύπο ύλης, που θα σας επιτρέψει να μεταφράσετε το περιεχόμενο των δημοσιεύσεων στις ενεργοποιημένες γλώσσες. Αν η επιλογή είναι ανενεργή, οι νέες δημοσιεύσεις θα αποθηκευθούν στην προεπιλεγμένη γλώσσα. Το υπάρχον δημοσιευμένο υλικό δεν επηρεάζεται από αυτήν την επιλογή.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
el: Οι επισκέπτες μπορούν να δημιουργούν λογαριασμούς, αλλά χρειάζεται έγκριση από διαχειριστή.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
el: Απαιτείται επιβεβαίωση e-mail όταν επισκέπτης δημιουργεί λογαριασμό

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
el: Αν το πλαίσιο αυτό είναι επιλεγμένο, οι νέοι χρήστες θα απαιτείται να επαληθεύσουν τη διεύθυνση e-mail τους προτού συνδεθούν στον ιστοτόπο και θα τους οριστεί ένα συνθηματικό που θα δημιουργηθεί από το σύστημα. Αν δεν είναι επιλεγμένο, οι χρήστες θα συνδεθούν αμέσως μετά την εγγραφή και θα μπορούν να επιλέξουν το συνθηματικό τους κατά τη δημιουργία του λογαριασμού.

en: User registration guidelines
el: Οδηγίες εγγραφής χρηστών

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
el: Αυτό το κείμενο θα εμφανίζεται στο πάνω μέρος της φόρμας εγγραφής χρήστη και είναι χρήσιμο για να βοηθά ή να καθοδηγεί τους χρήστες σας.

en: Welcome, new user created by administrator
el: Καλωσήρθατε, ένας νέος χρήστης δημιουργήθηκε από το διαχειριστή

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων καλωσορίσματος που αποστέλλονται στους λογαριασμούς νέων μελών που δημιουργεί ένας διαχειριστής.

en: Welcome, no approval required
el: Καλωσήρθατε, δεν είναι απαραίτητη η έγκριση

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων καλωσορίσματος που αποστέλλονται στους λογαριασμούς νέων μελών κατά την εγγραφή, όταν δεν απαιτείται έγκριση από το διαχειριστή.

en: Welcome, awaiting administrator approval
el: Καλωσήρθατε, αναμένεται έγκριση από το διαχειριστή

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων καλωσορίσματος που αποστέλλονται στους λογαριασμούς νέων μελών κατά την εγγραφή, όταν απαιτείται έγκριση από το διαχειριστή.

en: Password recovery email
el: E-mail ανάκτησης συνθηματικού

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων που αποστέλλονται στα μέλη που επιθυμούν νέο συνθηματικό.

en: Account activation email
el: E-mail ενεργοποίησης λογαριασμού

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
el: Ενεργοποίηση και προσαρμογή των μηνυμάτων e-mail που αποστέλλονται στους χρήστες κατά την ενεργοποίηση του λογαριασμού (όταν ένας διαχειριστής ενεργοποιεί ένα λογαριασμό για ένα χρήστη που έχει κάνει ήδη εγγραφή, σε ένα ιστοτόπου που απαιτείται έγκριση από το διαχειριστή).

en: Notify user when account is activated.
el: Να ειδοποιηθεί ο χρήστης όταν ο λογαριασμός του ενεργοποιηθεί.

en: Account blocked email
el: E-mail για τον αποκλεισμό λογαριασμού

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
el: Ενεργοποίηση και προσαρμογή των μηνυμάτων e-mail που αποστέλλονται στους χρήστες που οι λογαριασμοί τους αποκλείονται.

en: Notify user when account is blocked.
el: Να ειδοποιηθεί ο χρήστης όταν ο λογαριασμός του αποκλειστεί.

en: Account deleted email
el: E-mail για τη διαγραφή λογαριασμού

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
el: Ενεργοποίηση και προσαρμογή των μηνυμάτων e-mail που αποστέλλονται στους χρήστες που οι λογαριασμοί τους διαγράφονται.

en: Notify user when account is deleted.
el: Να ειδοποιηθεί ο χρήστης όταν ο λογαριασμός του διαγραφεί.

en: Signature support
el: Υποστήριξη για υπογραφές

en: Picture support
el: Υποστήριξη για εικόνες

en: Picture maximum dimensions
el: Μέγιστες διαστάσεις εικόνας

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
el: Οι μέγιστες διαστάσεις για τις εικόνες, σε pixel.

en: Picture maximum file size
el: Ανώτατο μέγεθος αρχείου εικόνας

en: Maximum file size for pictures, in kB.
el: Το ανώτατο μέγεθος αρχείου για τις εικόνες, σε kB.

en: Picture guidelines
el: Οδηγίες για τις εικόνες

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
el: Το κείμενο αυτό εμφανίζεται στη φόρμα αποστολής αρχείων εικόνων, πέρα από τις υπάρχουσες οδηγίες. Χρησιμεύει στην καθοδήγηση των χρηστών σας.

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Regional settings
el: Τοπικές ρυθμίσεις

en: Site email address
el: Διεύθυνση email ιστοτόπου

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα

en: Cache blocks
el: Λανθάνουσα μνήμη για τα μπλοκ

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
el: Ο αριθμός των απαντήσεων που πρέπει να έχει ένα θέμα για να θεωρηθεί "καυτό".

en: Forum navigation vocabulary
el: Λεξιλόγιο πλοήγησης φόρουμ

en: Date type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: No Main links
el: Χωρίς Κύριους συνδέσμους

en: Source for the Main links
el: Πηγή για τους Κύριους συνδέσμους

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
el: Επιλέξτε τι θα πρέπει να εμφανίζεται ως πρωτεύοντες σύνδεσμοι. (συνήθως στο πάνω μέρος της σελίδας).

en: No Secondary links
el: Χωρίς δευτερεύοντες συνδέσμους

en: Source for the Secondary links
el: Πηγή για τους Δευτερεύοντες συνδέσμους

en: Preview before submitting
el: Προεπισκόπηση πριν από την υποβολή

en: Display author and date information.
el: Εμφάνιση συντάκτη και ημερομηνίας.

en: Author username and publish date will be displayed.
el: Εμφάνιση του ονόματος χρήστη του συντάκτη και της ημερομηνίας δημοσίευσης.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
el: Ο μέγιστος αριθμός αναρτήσεων που εμφανίζονται σε σελίδες επισκόπησης όπως η αρχική σελίδα.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν δεν επιτρέπεται η πρόσβαση του συγκεκριμένου χρήστη στο έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν κανένα άλλο περιεχόμενο δεν ταιριάζει με το έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "η σελίδα δεν βρέθηκε".

en: Compress cached pages.
el: Συμπίεση λανθάνουσας μνήμης των σελίδων

en: Description of your site, included in each feed.
el: Περιγραφή του ιστοτόπου, περιλαμβάνεται σε κάθε ροή.

en: Users may set their own time zone.
el: Οι χρήστες μπορούν να θέτουν τη δική τους ζώνη ώρας.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
el: Υπενθύμιση των χρηστών κατά τη σύνδεσή τους ότι η δική τους ζώνη ώρας δεν έχει τεθεί.

en: Only applied if users may set their own time zone.
el: Εφαρμόζεται μόνο όταν οι χρήστες μπορούν να θέτουν τη δική τους ζώνη ώρας.

en: Time zone for new users
el: Ζώνη ώρας για τους νέους χρήστες

en: Default time zone.
el: Προεπιλεγμένη ζώνη ώρας.

en: Empty time zone.
el: Κενή ζώνη ώρας.

en: Users may set their own time zone at registration.
el: Οι χρήστες μπορούν να θέτουν τη δική τους ζώνη ώρας κατά την εγγραφή τους.

en: Put site into maintenance mode
el: Θέστε τον ιστότοπο σε λειτουργία συντήρησης

en: Maintenance mode message
el: Μήνυμα κατάστασης λειτουργίας συντήρησης

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
el: Μήνυμα που θα εμφανίζεται στους επισκέπτες όταν ο ιστοτόπος είναι σε κατάσταση λειτουργίας συντήρησης.

en: Picture directory
el: Κατάλογος εικόνων

en: Account cancellation confirmation
el: Επιβεβαίωση ακύρωσης λογαριασμού

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
el: Επεξεργαστείτε τα μηνύματα e-mail που αποστέλλονται στους χρήστες όταν  επιχειρούν να ακυρώσουν τους λογαριασμούς τους.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
el: Οι εξωτερικές πηγές μπορούν να βελτιστοποιούνται αυτόματα, γεγονός που θα μειώσει τόσο το μέγεθος όσο και τον αριθμό των αιτήσεων προς τον ιστοτόπο σας.

en: Cache pages for anonymous users
el: Λανθάνουσα μνήμη σελίδων για ανώνυμους χρήστες

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
el: Η λανθάνουσα μνήμη για τις σελίδες δεν θα επαναδημιουργηθεί μέχρι να παρέλθει, τουλάχιστον, αυτός ο χρόνος.

en: Expiration of cached pages
el: Λήξη  σελίδων λανθάνουσας μνήμης

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
el: Ο μέγιστος χρόνος όπου μια εξωτερική λανθάνουσα μνήμη μπορεί να χρησιμοποιήσει μια παλιά έκδοση μιας σελίδας.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
el: Όταν ενεργοποιηθεί, μόνο οι χρήστες με την <a href="@permissions-url">άδεια</a> "πρόσβαση στον ιστοτόπο όταν είναι σε κατάσταση λειτουργίας συντήρησης" θα μπορούν να έχουν πρόσβαση στον ιστοτόπο για να εκτελέσουν εργασίες συντήρησης. Όλοι οι άλλοι επισκέπτες θα βλέπουν το μήνυμα κατάστασης λειτουργίας συντήρησης που ορίζεται παρακάτω. Οι χρήστες που έχουν το δικαίωμα μπορούν να εισέλθουν κατευθείαν μέσω της σελίδας <a href="@user-login">εισόδου χρήστη</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
el: Υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο αποστολής αρχείων που θα αποθηκεύονται οι εικόνες.

en: Aggregate and compress CSS files.
el: Συνάθροιση και συμπίεση των αρχείων CSS.

en: Aggregate JavaScript files.
el: Συνάθροιση των αρχείων JavaScript.
