Variable (7.x-2.4) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Value
si: අගය

en: Groups
si: සමූහ

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Text
si: වගන්ති

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Default time zone
si: සම්මත හෝරා කලාපය  (වෙලාව)
