Variable (7.x-2.5) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Site name
ht: Non sit la

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Default time zone
ht: Lè zòn pa defo

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: Default country
ht: Peyi pa defo
