Variable (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (296 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Value
uk: Значення

en: Groups
uk: Групи

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Node type settings
uk: Налаштування типу матеріалу

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Number
uk: Число

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Variable
uk: Змінна

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: URL
uk: URL-адреса

en: Modules
uk: Модулі

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Options
uk: Опції

en: Date format
uk: Формат дати

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Public registrations
uk: Відкриті реєстрації

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Feed description
uk: Опис потоку

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Variable value
uk: Значення змінної

en: Vocabulary
uk: Словник

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Example
uk: Приклад

en: Other
uk: Інше

en: String
uk: Рядок

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Default front page
uk: Головна сторінка

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Titles only
uk: Тільки заголовки

en: Full text
uk: Повний текст

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи без необхідності схвалення адміністратором.

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Empty
uk: Порожньо

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Length of trimmed posts
uk: Довжина скорочених дописів

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
uk: Максимальне число знаків в скороченій версії допису. Drupal використовує це налаштування для визначення місця від початку, в якому будуть обрізані довгі дописи. Скорочена версія зазвичай використовується як анонс допису на головній сторінці, у XML-потоках тощо. Для вимкнення анонсів, виберіть 'Необмежене'. Зверніть увагу, що це налаштування буде стосуватися тільки нових або оновлених матеріалів і не вплине на наявні анонси.

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Default options
uk: Базові опції

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: The name used to indicate anonymous users.
uk: Ім'я для позначення анонімних користувачів.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
uk: Головна сторінка показує вміст з наведеної відносної URL-адреси. Якщо не впевнені, вкажіть "node".

en: Select
uk: Вибір

en: Examples
uk: Приклади

en: Variables
uk: Змінні

en: Default time zone
uk: Базовий часовий пояс

en: Debug
uk: Зневадження

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датою - спочатку старі

en: Global
uk: Глобальне

en: Drupal path
uk: Шлях Drupal

en: Hot topic threshold
uk: Поріг "гарячих тем"

en: Topics per page
uk: Тем на сторінці

en: Posts - most active first
uk: Дописи - найактивніші спочатку

en: Posts - least active first
uk: Дописи - найменш активні спочатку

en: Keys
uk: Ключі

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Default picture
uk: Зображення за замовчуванням

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
uk: URL зображення, яке відображатиметься для користувачів, що не вибрали жодного аватару. Залишити порожнім, якщо зображення не потрібне.

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Properties
uk: Властивості

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Site default language
uk: Типова мова сайту

en: Multilingual support
uk: Підтримка багатомовності

en: Enabled, with translation
uk: Увімкнено, з перекладом

en: Day of week
uk: День тижня

en: Must users preview posts before submitting?
uk: Чи переглядати користувачеві допис перед надсиланням?

en: The value of the variable.
uk: Значення змінної.

en: Array
uk: Масив

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
uk: <em>Від</em> адреси в автоматичних електронних листах під час реєстрації або запитів на нагадування паролів, та інших повідомленнях. (Використовуйте адресу із домену Вашого вебсайту, щоб не потрапити в спам.)

en: Default number of forum topics displayed per page.
uk: Стандартна кількість тем форуму, відображуваних на одній сторінці

en: Default display order for topics.
uk: Базова послідовність відображення тем.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути для цього типу матеріалу підтримку багатомовності. Якщо увімкнено, то до форми редагування додається поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Якщо вимкнено, то нові публікації зберігаються у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на вже наявні матеріали.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
uk: Користувачі з повноваженнями <em>адміністрування матеріалів</em> зможуть перевизначити ці опції.

en: Number of posts on main page
uk: Кількість дописів на головній сторінці.

en: The name of this website.
uk: Назва цього вебсайту.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
uk: Гасло вашого сайту, ключові слова, влучна фраза (часто відображається поруч з назвою сайта)

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (заборона доступу)

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: Number of items in each feed
uk: Кількість елементів на потік

en: Default number of items to include in each feed.
uk: Базове значення кількості елементів, що додаються в кожний потік.

en: Feed content
uk: Вміст потоку

en: Titles plus teaser
uk: Заголовок плюс анонс

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
uk: Глобальне налаштування стандартного відображення вмісту елементів у кожному потоці.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути багатомовну підтримку для цього типу матеріала. Якщо увімкнено, до форми редагування буде додане поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Також для цього типу матеріалу можна увімкнути переклад, що дозволить додати перекладений матеріал в увімкнених мовах. Якщо вимкнено, нові дописи будуть збережені у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на існуючі матеріали.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи, але вимагається підтвердження адміністратора.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
uk: Вимагати підтвердження електронною поштою, коли відвідувач створює обліковий запис

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
uk: Якщо позначено цей пункт, нові користувачі будуть зобов'язані підтверджувати правильність вказаної адреси електронної пошти  перш ніж отримати можливість входу на сайт. Пароль для них генерується сайтом. Коли пункт не позначено, користувачі зможуть входити на сайт одразу після реєстрації, а також зможуть встановлювати собі власний пароль підчас реєстрації.

en: User registration guidelines
uk: Вказівки щодо реєстрації користувачів

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображується зверху реєстраційної форми для допомоги користувачам у заповненні реєстраційних даних.

en: Welcome, new user created by administrator
uk: Привітальний лист (користувач створений адміністратором)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
uk: Настроювання тексту привітального листа, який висилається  новим користувачам, чиї записи створив адміністратор.

en: Welcome, no approval required
uk: Привітальний лист (підтвердження адміністратора не потрібно)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо не потрібне підтвердження адміністратора.

en: Welcome, awaiting administrator approval
uk: Привітальний лист (необхідне підтвердження адміністратора)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо потрібне підтвердження адміністратора.

en: Password recovery email
uk: Лист про відновлення паролю

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
uk: Настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при запиті нового пароля.

en: Account activation email
uk: Лист про активацію облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачам після активації облікового запису (коли адміністратор активує обліковий запис користувача, який уже зареєстрований на сайті, де потрібне підтвердження адміністратора).

en: Notify user when account is activated.
uk: Сповістити користувача про активацію облікового запису.

en: Account blocked email
uk: Лист про блокування облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при блокуванні його облікового запису.

en: Notify user when account is blocked.
uk: Сповістити користувача про блокування облікового запису.

en: Account deleted email
uk: Лист про видалення облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при видаленні його облікового запису.

en: Notify user when account is deleted.
uk: Повідомити користувача, коли обліковий запис вилучений.

en: Signature support
uk: Підтримка підписів

en: Picture support
uk: Підтримка зображень

en: Picture maximum dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
uk: Максимальні розміри зображення в пікселях.

en: Picture maximum file size
uk: Максимальний розмір файла зображення

en: Maximum file size for pictures, in kB.
uk: Максимальний розмір зображень, в кБ.

en: Picture guidelines
uk: Вказівки щодо зображень

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображається у формі відвантаження зображення додатково до стандартних підказок. Його можна використати для допомоги або інструкцій користувачам.

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Regional settings
uk: Регіональні налаштування

en: Site email address
uk: Адреса електронної пошти сайту

en: Default country
uk: Базова країна

en: Cache blocks
uk: Кешувати блоки

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
uk: Кількість відповідей у темі, після якої вона стає "гарячою".

en: Forum navigation vocabulary
uk: Словник навігації форуму

en: Date type
uk: Тип дати

en: No Main links
uk: Немає меню Основних посилань

en: Source for the Main links
uk: Джерело для меню "Основні посилання"

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
uk: Оберіть, що має відображуватися як "Основні посилання" (зазвичай у верхній частині сторінки).

en: No Secondary links
uk: Немає меню Додаткових посилань

en: Source for the Secondary links
uk: Джерело для меню "Додаткові посилання"

en: Preview before submitting
uk: Попередній перегляд перед надсиланням

en: Display author and date information.
uk: Показувати відомості про автора та час створення

en: Author username and publish date will be displayed.
uk: Ім'я автора й дата публікації буде відображатися.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
uk: Максимальна кількість публікацій, що відображується на оглядових сторінках, таких як головна сторінка.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли запитуваний документ є забороненим для поточного користувача. Щоб відображати стандартну сторінку "немає доступу", залиште поле порожнім.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли не знайдено жодного матеріалу не відповідає запитуваному документу. Щоб відображати стандартну сторінку "сторінку не знайдено", залиште поле порожнім.

en: Compress cached pages.
uk: Стиснення кешованих сторінок.

en: Description of your site, included in each feed.
uk: Опис сайту, що додається в кожен потік.

en: Users may set their own time zone.
uk: Користувачі можуть вказати свій часовий пояс

en: Remind users at login if their time zone is not set.
uk: Нагадувати користувачам при вході якщо в них не встановлено часовий пояс

en: Only applied if users may set their own time zone.
uk: Буде застосовуватись тоді, коли користувачі можуть вказати свій часовий пояс.

en: Time zone for new users
uk: Часовий пояс для нових користувачів

en: Default time zone.
uk: Стандартний часовий пояс

en: Empty time zone.
uk: Порожній часовий пояс.

en: Users may set their own time zone at registration.
uk: Користувачі можуть вказати свій часовий пояс при реєстрації.

en: Put site into maintenance mode
uk: Перевести сайт в режим обслуговування

en: Maintenance mode message
uk: Повідомлення режиму обслуговування

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
uk: Повідомлення, показуване користувачам, коли сайт знаходиться в режимі обслуговування.

en: Picture directory
uk: Каталог зображень

en: Account cancellation confirmation
uk: Підтвердження скасування облікового запису

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
uk: Відредагуйте електронні листи до користувачів, коли вони намагаються скасувати власний обліковий запис.

en: Forum settings
uk: Налаштування форуму

en: Invalid value
uk: Хибне значення

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
uk: Зовнішні ресурси можуть бути оптимізовані автоматично, що дозволяє зменшити і розмір, і кількість запитів до вебсайту.

en: Cache pages for anonymous users
uk: Кешувати сторінки для анонімних користувачів

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
uk: Кешовані сторінки не будуть перестворені щонайменше поки не мине вказаний час.

en: Expiration of cached pages
uk: Закінчення терміну кешованих сторінок

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
uk: Максимальний час, котрий зовнішній кеш може використовувати стару версію сторінки.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Edit variable
uk: Редагувати змінну

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
uk: Якщо увімкнено, доступ до сайту для виконання обслуговування матимуть лише користувачі з <a href="@permissions-url">повноваженням</a> "Використання сайту в режимі обслуговування"; решта відвідувачів бачитимуть повідомлення про режим обслуговування, яке налаштовується нижче. Зареєстровані користувачі можуть увійти на сайт через сторінку <a href="@user-login">входу користувачів</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
uk: Підкаталог в каталозі відвантажених файлів, де будуть зберігатися зображення.

en: Realms
uk: Області

en: Aggregate and compress CSS files.
uk: Об'єднувати і стискати файли CSS.

en: Aggregate JavaScript files.
uk: Об'єднувати файли JavaScript.

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Tokens for variable values.
uk: Замінники для значень змінної

en: Mail text
uk: Текст листа

en: Settings for each node type.
uk: Налаштування для кожного з типів матеріалу.

en: Edit group variables
uk: Редагувати групові змінні

en: Edit module variables
uk: Редагувати модульні змінні

en: Variable settings for mixed modules.
uk: Налаштування змінної для змішаних модулів.

en: Variables per module.
uk: Змінні на модуль.

en: Variable admin
uk: Адмінсторінки модуля Змінна

en: Variable realm
uk: Область змінної

en: We have no meta information for this variable. Please, ask module developers to declare their variables. See <a href="http://drupal.org/project/variable">Variable module</a>.
uk: Ми на маємо внутрішньої інформацію про цю змінну. Будь ласка, попрохайте розробників модуля задекларувати їх змінні. Див. <a href="http://drupal.org/project/variable">модуль Змінна (Variable)</a>.

en: Forum containers
uk: Контейнери форумів

en: Site information and maintenance mode
uk: Інформація про сайт та режим обслуговування

en: Global theme settings.
uk: Глобальні налаштування теми.

en: Logo, icons and other specific theme settings.
uk: Логотип, іконки та інші налаштування теми.

en: Variable store
uk: Збереження змінних

en: Variables that don't belong to any other group.
uk: Змінні, що не належать до жодної іншої групи.

en: Debug and development options.
uk: Параметри зневадження і розробки.

en: Select the source for the Secondary links.
uk: Виберіть джерело для меню Додаткових посилань.

en: User mail text
uk: Текст листів користувачам

en: Mail parts
uk: Частини листа

en: Value of variable !name
uk: Значення змінної !name

en: Variable Information and basic variable API
uk: Інформація про модуля Змінна і його основний API

en: User emails
uk: Листи користувачам

en: Variable Administration UI
uk: Адміністративний інтерфейс модуля Змінна

en: API to use variable realms from different modules
uk: API для використання областей змінних з різноманітних модулів

en: Database storage for variable realms. This is an API module.
uk: Cховище бази даних для областей змінних. Це API-модуль.

en: Language types
uk: Типи мов

en: Reverse proxy
uk: Зворотній проксі

en: Reverse proxy header
uk: Заголовок зворотнього проксі

en: Reverse proxy addresses
uk: Адреса зворотнього проксі

en: Provides access to advanced low level variables. By using this you will be able to break your site badly.
uk: Надає доступ до розширених низькорівневих змінних. Використовуючи це, ви можете пошкодити сайт.

en: Realm name
uk: Назва області

en: Simple text
uk: Простий текст

en: Formatted text
uk: Форматований текст

en: Unknown variable @name
uk: Невідома змінна @name

en: Variables per group.
uk: Змінні на групу.

en: Example of text variable.
uk: Приклад текстової змінної.

en: Example of text variable with text format.
uk: Приклад текстової змнної з текстовим форматом.

en: Example mail
uk: Приклад пошти

en: Example mail subject
uk: Приклад теми листа

en: Example mail body.
uk: Приклад вмісту листа.

en: Example mail variable with subject and body.
uk: Приклад змінної листа з темою та вмістом.

en: Variable examples of different types.
uk: Приклади змінних різноманітних типів.

en: Variable example
uk: Приклад змінної

en: Example of auto generated settings form.
uk: Приклад автоматично генерованої форми налаштувань.

en: List some variables.
uk: Перелік деяких змінних.

en: Variable example realm
uk: Приклад області змінної

en: Example of variable realms.
uk: Приклад областей змінної.

en: An example module showing how to use the Variable API and providing some variables.
uk: Модуль-приклад для демонстрації використання API модуля Змінна і забезпечення деяких змінних

en: All variables
uk: Всі змінні

en: Realm variables
uk: Змінні області

en: Variables from the system variable table.
uk: Змінні з таблиці системних змінних

en: The low level name of the variable.
uk: Низькорівнева назва змінної

en: Human readable variable name.
uk: Людиносприйня́тна назва змінної.

en: Variable views
uk: Види модуля Змінна

en: Provides views integration for variable, included a default variable argument.
uk: Забезпечує інтеграцію змінних у види, містить базовий аргумент змінної

en: Select a variable whose value will be retrieved at run time.
uk: Оберіть змінну, чиє значення має бути видобуте під час запуску.

en: Variables that contain metadata about the variable system.
uk: Змінні, що містять мета-дані про систему змінних.

en: First example
uk: Перший приклад

en: Second example
uk: Другий приклад

en: Deleted existing values of %name from realm variables.
uk: Видалено наявні значення%name з змінних області.

en: No variables have been selected as %realm_name specific.
uk: Жодних змінних не було обрано стосовно %realm_name.

en: To select variables to be configured, see <a href="!select-url">%realm_name variable settings</a>.
uk: Аби вибрати змінні, що будуть налаштовані, див. <a href="!select-url">%realm_name налаштування змінної</a>.

en: There are %name variables in this form
uk: В цій формі %name змінних

en: Check you are editing the variables for the right %realm value or select the desired %realm.
uk: Перевірте, що редагуються змінні належного значення %realm або оберіть бажаний %realm.

en: This is a @name variable.
uk: Це — змінна @name.

en: There are conflicting realm variables in the form. The variable %name is enabled for more than one realm. Review your realm settings
uk: У цій формі конфлікт змінних області. Змінна %name увімкнена в понад одній області. Перевірте налаштування області

en: Realm list
uk: Перелік області

en: List of variables that can be set for a realm.
uk: Перелік змінних, що може бути встановлений для цієї області.

en: Realm weight
uk: Вага області

en: Override default weight for realm variables.
uk: Перевизначити базову вагу для змінних з областей.

en: No realms available.
uk: Області недоступні.

en: Configure realms.
uk: Налаштуйте області.

en: Configure realm variables.
uk: Налаштуйте змінні області.

en: Edit realm variables.
uk: Відредагуйте змінні області.

en: The value is not a number.
uk: Значення не є числом.

en: Example of numeric variable.
uk: Приклад числової змінної.

en: These are global default variables. To edit variables for a specific realm go to <a href="@variable-realm">Variable Realms</a>
uk: Це — глобальні базові змінні. Для редагування змінних певної області перейдіть на <a href="@variable-realm">Області змінних</a>

en: Select variables to be set for this realm.
uk: Оберіть змінні, що будуть встановлюватись для цієї області.

en: Currently selected variables are: <em>!variables</em>
uk: Наразі обрані змінні: <em>!variables</em>

en: Block caching is inactive if you have enabled modules defining content access restrictions.
uk: Кешування блоків неактивне, якщо увімкнені модулі, що визначають обмеження доступу до матеріалів.

en: System performance
uk: Швидкодія системи

en: Options related with cache, file compression and bandwidth optimization.
uk: Опції, що пов’язані з кешем, стиснення файлів та оптимізація смуги пропускання.

en: Time interval
uk: Інтервал часу

en: Invalid option
uk: Хибний параметр

en: @count characters
uk: @count символи(ів)
