Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: Variable
af: Veranderlike

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Other
af: Ander
