Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Language
ar: اللغة

en: Variable
ar: متغير

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Other
ar: آخر
