Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Other
ast: Otru
