Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: Variable
be: Зменная

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Other
be: Іншыя
