Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Variable
bg: Променлив

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Other
bg: Други
