Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Other
ca: Altres
