Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: Variable
cs: Proměnná

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Other
cs: Jiné

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
cs: Emailová adresa, nebo adresy, na které bude zpráva rozeslána. Formát tohoto řetězce musí odpovídat RFC 2822.
