Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Language
cy: Iaith

en: Variable
cy: Newidiol

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Other
cy: Arall
