Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Language
da: Sprog

en: Variable
da: Variabel

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Other
da: Anden

en: Successfully sent email to %recipient
da: E-mail er sendt til %recipient
