Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་
