Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Other
el: Άλλο
