Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Language
eo: Lingvo

en: Variable
eo: Variablo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Other
eo: Alia
