Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: Variable
et: Muutuja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Other
et: Muu
