Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Variable
eu: Aldagaia

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Other
eu: Bestea
