Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Language
fi: Kieli

en: Variable
fi: Muuttuja

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Other
fi: Muu

en: Successfully sent email to %recipient
fi: Onnistuneesti lähetettiin sähköposti vastaanottajalle %recipient

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fi: Sähköpostin lähettäjän osoite. Jätä tyhjäksi käyttääksesi sivustonlaajuisesti asetettua osoitetta.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
fi: Sähköpostiosoite tai osoitteet joihin viesti lähetetään. Merkkijonon muotoilun on vastattava RFC 2822 standardia.
