Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Language
is: Mál

en: Variable
is: Varierandi

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Other
is: Annað
