Variable Email (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Language
fr: Langue

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Other
fr: Autre

en: Successfully sent email to %recipient
fr: Courriel envoyé à %recipient avec succès

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fr: L'adresse mail de l'expéditeur. Le laisser vide pour utiliser l'adresse configurée au niveau du site.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
fr: L'adresse de courriel ou adresses où le message doit être envoyé. La mise en forme de cette chaîne doit être en accord avec la norme RFC 2822.
